CiekawostkiPolska

10 najlepszych miejsc z burgerami w Mikołajkach 🍔

burgery mikołajki

Mikołajki to kolejne z tych polskich miast, które jest wręcz kochane przez przybywających tam turystów. To idealne miejsce zarówno do dłuższego odpoczynku, jak i również do zwiedzania, gdyż Mikołajki znane są z tego, że takich miejsc mają na swoim terenie naprawdę sporo. Warto jednak zwrócić również uwagę na fakt, że Mikołajki wyróżniają się również tym, że posiadają bardzo dużą ilość lokali, gdzie serwowane są przepyszne hamburgery, którymi zachwyca się każdy, kto miał możliwość ich spróbowania. Dlatego warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by wybrać ten, który najlepiej trafi w nasze burgerowe gusta.

1. Podkładka Express Burger

Pierwszym miejscem, jakie warto odwiedzić na terenie Mikołajek, jest „Podkładka Express Burger”. Nie jest to, może lokal największy, gdyż pod tym kątem zdecydowanie się nie wyróżnia, ale jego ogromnym plusem, są serwowane w nim przepyszne hamburgery, które zachwycają każdego, kto chociaż raz miał z nimi styczność.

2. Restauracja City

Każdy, kto marzy o idealnym połączeniu wspaniałej obsługi, odpowiedniej wielkości hamburgera, jak i również idealnym smaku, powinien bezapelacyjnie wybrać to właśnie miejsce. Bo to właśnie tam może być pewny takiego idealnego połączenia. A na jeszcze większy plus jest to, że pod względem cen, jest to miejsce po prostu perfekcyjne dla każdego klienta. Zdecydowanie lokal do polecenia.

3. Bistro Za Rogiem

To kolejne z miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w Mikołajkach. To nie tylko klimatyczne wnętrze lokalu, ale to przede wszystkim ogromny wybór przepysznych burgerów, które do tego wszystkiego są tak idealnie przyprawione, że aż marzy się o tym, żeby taki burger się po prostu nie kończył.

4. Port Smaku

Dla wielu osób mieszkających w Mikołajkach jest to lokal, gdzie serwowane są najlepsze hamburgery na terenie całych Mikołajek. Wiele osób twierdzi również, że to właśnie tam podaje się te największe z nich. Dodając do tego przemiłą obsługę, to można śmiało stwierdzić, że to absolutna czołówka tego terenu.

5. Da Grasso

To pizzeria znana praktycznie w całym kraju, ale również miejsce, gdzie można dostać przepysznego hamburgera z wołowiną. Wielu przybywających do Mikołajek turystów, właśnie po to wybiera to miejsce, gdyż twierdzą, że nigdzie indziej tak pysznego burgera po prostu nie jedli.

6. Kuchnie Świata

Innym zdecydowanie wartym polecenia miejscem, są „Kuchnie Świata”. Serwowane tam hamburgery może nie są największe, ale za to smakiem przebijają konkurentów z innych lokali na terenie Mikołajek. Ogromnym plusem jest to, że wybór takich burgerów, jest tam naprawdę duży. Na uznanie zasługuje również tamtejsza obsługa.

7. Restauracja Tysiąc Smaków

Już sama nazwa tego lokalu jasno mówi, że wybór tam jest wręcz ogromny. A co za tym idzie, serwowane tam burgery, bezsprzecznie należą do jednych z najlepszych na terenie Mikołajek. I takie zdanie potwierdza wielu klientów, którzy mieli już możliwość skosztowania burgerowych pyszności z tego właśnie lokalu.

8. Bart

Lokal mały, skromny, ale przy tym niezwykle klimatyczny. A co najważniejsze z fantastycznymi burgerami, które zaspakajają niejednego głodomora. To miejsce ma swój urok, który po prostu warto poczuć.

9. Sport Bar

Klimat sportowy i pyszne burgery? Takie połączenie idealnie pasuje do „Sport Baru”. Bilard, lotki i przepyszny burger. Czy może być lepszy miks? Nie sądzę.

10. Restauracja Na Wodzie

To jedno z najbardziej urokliwych miejsc na terenie Mikołajek, gdzie serwowane są przepyszne burgery. Magiczne widoki, smak wspaniałego burgera, przemiła obsługa. To zostaje w pamięci każdego na bardzo długi czas.