CiekawostkiPolska

10 najlepszych lokali serwujących burgery na Mazurach 🍔

burgery mazury

Mazury to ogromna masa pięknych miejsc, które każdego dnia przyciągają do siebie tysiące ciekawych tych terenów turystów. Można śmiało powiedzieć, że każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie. Ale trzeba jasno powiedzieć, że jednym z istotniejszych czynników, gdy jest się już na miejscu, jest dobre jedzenie. Mazury znane są z tego, że mogą się pochwalić naprawdę dużą ilością znakomitych lokali, które brylują pod kątem burgerów. Dlatego też warto zapoznać się z zestawieniem tych najlepszych z nich, by wybrać ten idealny właśnie dla siebie.

1. Pasibus

Kokal, który znany jest praktycznie w całej Polsce, ale i na samych Mazurach cieszy się ogromną popularnością. To niewątpliwie miejsce, gdzie jest ogromny wręcz wybór burgerowych hitów. A sam fakt, że jest to tak uznana firma w całym kraju, sprawia, że kto się na nią zdecyduje, na pewno nie pożałuje swojej decyzji.

2. Stekownia

Absolutny top, jeśli chodzi o kwestie pysznych burgerów na terenie Mazur. Turyści są zachwyceni nie tylko samym klimatem, jakiego mogą doświadczyć w tym właśnie miejscu, ale przede wszystkim tym, że porcje, jakie tu dostają, są wręcz ogromne. A dodając do tego fakt, że smakowo, to również zdecydowana czołówka, to w tym momencie powstaje mieszanka wybuchowa, którą warto spróbować.

3. Podkładka Express Burger

Lokal wizualnie jest niezwykle skromny. Nie wyróżnia się wielkością, czy też bogatym wnętrzem, ale za to serwowane przez pracowników tego lokalu burgery, to istna smakowa poezja. A w połączeniu z pysznym piwem Kozel, to miks, który zostaje w pamięci każdego degustatora na bardzo długi czas.

4. Steakownia

Kolejna pozycja na liście, to prawdziwa duma Giżycka, czyli “Steakownia”. Nie ma w Giżycku praktycznie osoby, która nie znałaby tego właśnie miejsca. Burgery tam serwowane to prawdziwa kulinarna klasa, którą chce się kosztować non stop. Miejsce, które wręcz trzeba odwiedzić.

5. Bobby Burger

Pasjonaci ogromnych burgerów bezapelacyjnie powinnni wybrać się do Olsztyna. Dlaczego właśnie tam? A dlatego, że to właśnie w Olsztynie znajduje się „Bobby Burger”, czyli miejsce pełne ogromnych, ale jednocześnie przepysznych burgerów, których skosztowanie to absolutny mus.

6. Street Food Point

Będąc w Olsztynie, zdecydowanie warto także zajrzeć w jeszcze jedno miejsce. Owo miejsce to „Street Food Point”. Burgery tam serwowane może i nie są tymi największymi, ale zdecydowanie są za to jednymi z najsmaczniejszych na terenie całego Olsztyna. Dodając do tego wspaniałą obsługę, to jasno pokazuje, że naprawdę warto wstąpić właśnie tam.

7. Burger King

Mieszkańcy Ostródy także nie mogą szczególnie narzekać, gdyż również w ich miejscowości jest miejsce, zdecydowanie warte polecenia pod kątem burgerów. ”Burger King” słynie z tego, że ma niesamowicie dużą burgerową ofertę, która przyciąga tysiące klientów, którzy po skosztowaniu ich wychodzą po prostu zachwyceni.

8. Port Smaku

To lokal, który znajduje się na terenie Mikołajek. Jego klienci, którymi szczególnie są turyści, są po prostu nim zachwyceni. Ogromny wybór burgerów, szybkie przygotowanie, miła obsługa. To wszystko sprawia, że w Mikołajkach, jest to absolutny top w tej kwestii.

9. Restauracja Ratuszowa

Mrągowo słynie z tego, że ma na swoim terenie restauracje, która słynie z ogromnych, ale i przepysznych burgerów, które zachwycają wszystkich klientów. Absolutnie miejsce warte polecenia każdemu.

10. Kotwica Mrągowo

To kolejna knajpa na terenie Mrągowa, jaką warto odwiedzić. To również wspaniały wybór przepysznych burgerów, które cechują się tym, że są wspaniale doprawione, co od zawsze jest wielkim walorem tego lokalu.