CiekawostkiPolska

9 najlepszych miejsc serwujących burgery w Krynicy-Zdrój 🍔

burgery krynica-zdrój

Krynica-Zdrój to niezwykle piękne miasto, które turyści wręcz kochają. Można tu znaleźć wszystko. Zaczynając od licznych fantastycznych zabytków, a kończąc na wielu magicznych miejscach, które sprawiają, że do Krynicy wraca się z ogromną radością. Ale niewiele osób wie, że Krynica-Zdrój słynie także z tego, że posiada lokale, które słyną z fantastycznych hamburgerów, które zachwycają każdego burgerowego fana. Dlatego bezsprzecznie warto zapoznać się z tymi najlepszymi dostępnymi tam lokalami, by wybrać ten idealny właśnie dla siebie.

1. Bar Za Rogiem

Zdjęcie ilustracyjne fot. Attila Lisinszky | Unsplash

Lokal z największymi burgerami w całym mieście. Nawet najwięksi burgerowi pasjonaci są zaskoczeni wielkością serwowanych tam hamburgerów. Zdecydowanie warto.

2. Restauracja Dwóch Świętych

fot. fb.com/dwochswietych

Jeśli mamy ochotę zjeść pysznego burgera i posłuchać przy tym świetnej muzyki, to zdecydowanie warto postawić na ten lokal. Idealne połączenie sprawia, że przybywają tam tłumy zaciekawionych turystów.

3. Węgierska Korona

fot. fb.com/p/Węgierska-Korona-100077283941873

Lolejny z lokali, które są wysoko cenione przez turystów, jak i również mieszkańców, którzy mieszkają w Krynicy-Zdrój na stałe. Niesamowicie urokliwe wnętrze w połączeniu z doskonałymi burgerami, dają po prostu mieszankę wybuchową.

4. Karczma Łękowska

fot. fb.com/karczmalemkowska

Będąc w Krynicy, po prostu nie można nie pójść do tego właśnie miejsca. Samo jego wnętrze rozkochuje od pierwszego wejrzenia, ale gdy na talerzu dostajemy burgera z koniny, to uczucie zachwytu osiąga w tamtym momencie prawdziwe apogeum. Tych hamburgerów po prostu nie ma się dość i chce się więcej i więcej. Zdecydowanie top topów w Krynicy-Zdrój.

5. Oberża Swojskie Jadło

fot. fb.com/oberza.swojskie.jadlo

To fantastyczny góralski klimat, który aż chce się czuć bez przerwy. Ale to nie tylko sam klimat. To także niesamowita obsługa, no i rzecz jasna fenomenalne burgery, które zapamiętuje się na bardzo długo. Zapach, smak. Czysta poezja. Bezsprzecznie warto poświęcić swój czas na wizytę właśnie tutaj.

6. Karczma u Walusia

To następne z miejsc, które znajdują się w czołówce najlepszych burgerowych lokali w Krynicy-Zdrój. Wspaniały wystrój, przemiła obsługa, nieziemskie w smaku burgery, to chyba najlepsza reklama tego miejsca, która na pewno przyciągnie wielu nowych, zaciekawionych tym miejscem klientów.

7. Karczma Cichy Kącik

Miejsce, gdzie jak wiele osób twierdzi, podawany jest najlepszy burger góralski, jaki można sobie tylko wyobrazić. I nie są to słowa rzucane na wiatr, gdyż to miejsce zawsze ma wielu klientów, którzy po wyjściu są wręcz zachwyceni samymi burgerami, jak i również świetną obsługą.

8. Wyżerka u Adamczyka

To absolutny burgerowy top, jeśli chodzi o Krynicę-Zdrój. Na szczególną uwagą zasługuje fakt, że burgery podawane są w bułkach razowych, co jeszcze bardziej dodaje im smaku. Ale i samo mięso, jak i również przyprawy i inne dodatki, to absolutna czołówka w kwestii tego typu przysmaków. Każdy, kto chociaż raz był w tym miejscu, po wszystkim wychodził wręcz zakochany, co tylko pokazuje, że nie bez powodu to miejsce ma tak znakomitą renomę.

9. Wyżerka u Artura Augustyńskiego “Wujka”

Ten lokal o trzeba przyznać dosyć specyficznej nazwie, to jedno z najlepszych miejsc, gdzie można zasmakować fantastycznego hamburgera. To miejsce niezwykle klimatyczne, ale rzecz jasna pełne dużego burgerowego wyboru, gdzie każdy hamburgerowy fan znajdzie coś specjalnie dla siebie. Na uwagę zasługuje to, że są one doskonale przyprawiane, co tylko potwierdza wysokie miejsce owego lokalu w owym zestawieniu.