10 najlepszych miejsc z burgerami w Kłodzku

burgery kłodzko

Kłodzko należy do tych miast, które zdecydowanie znane są praktycznie znane każdemu, kto mieszka na terenie Polski. To prawdziwa kopalnia fantastycznych zabytków i magicznych miejsc do zwiedzania, dlatego ciągły napływ turystów do tego miasta dziwić nie może. Ale w Kłodzku jest także masa lokali, które słyną z przepysznych burgerów, które zachwycają niejednego turystę. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać właśnie ten idealny dla siebie.

1. Manufaktura Burgera

To pierwsze z wartych polecenia miejsc do zjedzenia burgera na terenie Kłodzka. Jednocześnie jest to lokal, gdzie serwowane są jedne z największych z nich na terenie całego miasta. W połączeniu z doskonałym smakiem dają miejsce, którego nie można nie odwiedzić, przynajmniej raz będąc w Kłodzku.

2. Chill Burger

To kolejny lokal warty uwagi na terenie Kłodzka. Na jego doskonałą ocenę składa się doskonała obsługa, jak i również wyśmienite serwowane hamburgery, które są idealnie doprawione.

3. Bar Burger

Innym lokalem, gdzie warto zajrzeć, jest „Bar Burger”. Miejsce to jest bardzo chwalone przez okolicznych mieszkańców, którzy nazywają ten lokal wręcz „legendarnym” w kwestii doskonałych burgerów.

4. Restauracja Korona

To kolejne z tych miejsc, gdzie można zjeść naprawdę sporego hamburgera. Tutaj doskonale pasuje określenie, że wielkość idzie w parze, ze znakomitym smakiem. Wizyta tutaj jest obowiązkiem.

5. Nota Bene

Urocza knajpka, która robi w Kłodzku prawdziwą furorę. Na jej duży plus przemawia doskonała lokalizacja i przemiła obsługa, która raz po raz jest chwalona za podejście do klienta.

6. Karczma Stary Młyn

Znakomite miejsce do smakowania doskonałych hamburgerów. Wewnętrzny klimat tego miejsca, dodaje mu jeszcze większego uroku ogólnego.

7. Sałatkowy Raj

Miejsce trochę mniej znane, ale za to zbierające doskonałe opinie na swój temat. Burgery do największych nie należą, ale za to smakiem biją wielu innych konkurentów.

8. LOBSTER Restauracja

Kolejne z miejsc wartych uwagi. Doskonale przyprawione hamburgery oczarują niejednego klienta, a przemiła obsługa zadba o to, żeby wizyta tam, pozostała niezapomniana.

9. KFC

Uznana światowa marka ma swoją siedzibę również w Kłodzku. Tego miejsca bardziej reklamować nie trzeba.

10. Daria

Na sam koniec zestawienia lokal o przemiłej nazwie „Daria”. Również sama obsługa, jak i również burgery w tym miejscu to po prostu istna przyjemność.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.