10 najlepszych miejsc z burgerami w Krawii

burgery karwia

Karwia to wieś znajdująca się w województwie pomorskim, znana przede wszystkim dzięki pięknej plaży o tej samej nazwie. W sezonie letnim miejscowość wypełnia się turystami, dlatego też nie mogło tutaj zabraknąć dobrych restauracji. Gdzie warto zjeść burgera w Karwii i okolicach? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Sistars Burgery

Sistars Burgery to miejsce ściśle nawiązujące do tradycji kuchni ulicznej. Warto skosztować tutejszych burgerów w rumianych bułkach, w których znajduje się dobrze doprawiona wołowina i liczne dodatki.

2. 5’ta Klepka

5’ta Klepka to lokal w nowoczesnym stylu z wielkim wyborem potraw w karcie dań. Wielką furorę robię tutejsze burgery ze świeżymi warzywami i dużym wyborem sosów.

3. Pod Łososiem

Pod Łososiem to zgrabne połączenie kuchni typowej dla polskich miejscowości nadmorskich, jak i nowoczesnych trendów zza oceanu. Poza smażonymi rybami serwowane są tutaj znakomite burgery wołowe.

4. Smażalnia Pizzeria Złota Rybka

Smażalnia Pizzeria Złota Rybka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Poza smażoną rybą i pizzą w neapolitańskim stylu warto skosztować tutejszych burgerów wołowych, które można zamawiać w zestawie z pieczonymi frytkami.

5. Tawerna Złota

Tawerna Złota oferuje klientom znakomitą lasagne, pasty włoskie, pizzę na cienkim cieście, a także burgery wołowe w amerykańskim stylu, które różnią się dzięki zróżnicowanym dodatkom.

6. Dziadówka

Dziadówka cieszy się bardzo dobrą reputacją jako miejsce, w którym burgery cechują się najwyższą jakością wszystkich składników. Można je zamawiać osobno albo w zestawie z pieczonymi frytkami.

7. BOHO Restaurant

BOHO Restaurant to zachwycające pięknym wnętrzem miejsce, gdzie królują włoska pizza oraz burgery z wołowym kotletem. Dzięki świeżym warzywom, serom i sosom każdy z nich ma niepowtarzalny smak.

8. Marina Smażalna Ryb

Marina Smażalna Ryb to idealne miejsce, jeśli w grupie są osoby chcące skosztować tradycyjnych potraw nadmorskich, jak i wielbiciele kuchni włoskiej i amerykańskiej. Tutejsze burgery cieszą się wielkim uznaniem wśród klientów.

9. Chilli Kebab Burger And Grill

Chilli Kebab Burger And Grill to lokal, w którym każdy fan street foodu znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się zarówno popularne w całej Europie kebaby, jak i znakomite burgery z rozmaitymi dodatkami.

10. Muszelka

Muszelka to typowa restauracja nadmorska, z tą różnicą, że poza smażonymi rybami i frytkami, serwowane są tutaj również znakomite burgery w stylu amerykańskim.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.