10 najlepszych miejsc z burgerami w Jarosławcu

burgery jarosławiec

W Polsce jest naprawdę bardzo dużo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić chociaż raz w życiu. Czy leżą one nad morzem czy w górach. Każdy zdecydowanie znajdzie coś dla siebie. Do takich miejsc zdecydowanie można zaliczyć między innymi Jarosławiec. Ludzie podróżują nie tylko po to, aby spróbować jeść coś innego, ale także dla atrakcji i zabytków. Jarosławiec to piękna wieś znajdująca się w północnej Polsce. A dokładniej znajduje się w województwie zachodnio-pomorskim, w powiecie sławieńskim. Jest to nic innego jak nadmorski kurort, dlatego też co roku przyjeżdża tam bardzo dużo turystów. Jednak warto zadać sobie pytanie gdzie można spokojnie i dobrze zjeść. Otóż bardzo popularne są oczywiście burgery. W Polsce na pewno nie ma miejscowości, która by nie miała chociażby jednego miejsca, gdzie można by było je skosztować.

Oto 10 najpopularniejszych miejsc w Jarosławcu, gdzie podają burgery:

1. Krowa Burger

Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc, gdzie można zjeść burgera. Według niektórych to właśnie tutaj serwowane są najlepsze burgery w tej okolicy. Zawsze robione ze świeżych składników. Mają zarówno klasyczne, jak i wymyślone tylko przez nich. Robione są tylko i wyłącznie z sezonowych produktów. Mięso dodawane do burgerów to oczywiście 100% wołowina.

2. SUNRISE -Restauracja Polsko -Śródziemnomorska

To miejsce warto odwiedzić, gdyż ma fajny klimat. Idealne miejsce dla całej rodziny. Świeże i pyszne burgery. Można także zaoferować atrakcje dla dzieci, aby się nie nudziły. Można tutaj zjeść albo drobiowego burgera albo też wołowego. Wybór należy tylko do nas.

3. Bar Route 66

To także bardzo popularne miejsce, gdzie można skosztować pysznego burgera. To bar w stylu amerykańskim, gdzie można spędzić miło czas i skosztować amerykańskiej kuchni.

4. Chillout Burger Rusinowo

To miejsce niedaleko Jarosławca, które warto odwiedzić. Bardzo smaczne burgery. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Można nie tylko dobrze zjeść ale i miło spędzić czas.

5. HoNoTu

To ciekawe miejsce z dość fajną nazwą. Smaczne i świeże burgery.

6. Doner Chicken Kebap

To miejsce, gdzie podawane jest tylko jedzenie typu fast food, ale także warte odwiedzenia.

7. Kebab Habibi

Jeśli ktoś chce dobrze zjeść to nie może go tutaj zabraknąć. Dobra lokalizacja, przystępne ceny.

8. Śląska Karczma u Ola

Restauracja podająca i fast food i inne pyszne jedzenie.

9. Restauracja Morskie opowieści

Restauracja Morskie opowieści – Przepyszne jedzenie.

10. Camaro Street Food

Pyszne burgery, warto tu zajechać. Jeśli ktoś nie był w Jarosławcu to naprawdę warto.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.