CiekawostkiPolska

10 najpopularniejszych lokali z burgerami w Bukowina Tatrzańska 🍔

burgery bukowina tatrzańska

Skoro w dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej decydują się na jedzenie burgerów to muszą być one naprawdę smaczne. A do tego oczywiście niezbyt drogie i szybkie do zrobienia. Często ludzie, którzy przyjeżdżają w takie miejsca są po prostu głodni i nie mają zbyt dużo czasu na jedzenie. Nie ma w Polsce miejsca, gdzie by nie było chociaż jednej burgerowni. Bukowina Tatrzańska także ma takie miejsca. Jest to nic innego jak wieś podhalańska, która leży w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Teraz możemy przejść do przedstawienia kilku miejsc, gdzie możemy jeść fast foody. Oto lista 10 najpopularniejszych miejsc, gdzie zjemy burgery:

1. Gruby Wół

Miejsce gdzie możemy spróbować przepysznych burgerów z wołowiny, kurczaka lub też wegetariańskie. Są nawet takie, które mają w składzie oscypki. Jest to wędzony ser kozi albo owczy. To naprawdę miejsce warte odwiedzenia.

2. Kebab i burger Majerczyk

W tym barze jest bardzo duża oferta fast food. Nawet takie jak burgery wołowe. Możemy tam spotkać klasyczne, ostre czy nawet BBQ. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

3. Karczma Giewont

W tym miejscu także oferowane są burgery. Przeważnie wołowe burgery, które serwowane są z frytkami.

4. Schronisko Bukowina

Jeśli ktoś w tym miejscu chce zjeść pysznego burgera to dobrze trawił. W tej restauracji w menu możemy go znaleźć. Są to na przykład burgery klasyczne, wegańskie, jagnięcy, wieprzowy. Menu jest imponujące więc warto skorzystać z oferty i zjeść smacznego burgera.

5. Restauracja Skalnica

To idealne miejsce dla całych rodzin. Można tutaj miło spędzić czas, a przy okazji dobrze i smacznie zjeść. W tym miejscu burgery są podawane z frytkami.

6. Zbójecki Dwór Restauracja & Pizzeria

Tutaj możemy jeść burgery ze świeżych składników. Możemy zjeść burgery z wołowiną czy też z grillowanym kurczakiem.

7. Schronisko smaków

Tu podawane są tylko i wyłącznie burgery klasyczne. Jednak są naprawdę bardzo dobre.

8. Bar za lasem

To bar gdzie większość menu zawiera fast food, w tym także burgery.

9. Pizzeria & Bacówka u Malorza

To bardzo klimatyczne miejsce, gdzie podawane są oczywiście fast foody.

10. Restauracja Góralska

Tutaj także zjemy burgery. Warto zajrzeć we wszystkie opisane wyżej miejsca. Na pewno nikt nie pożałuje.