10 najlepszych miejsc z burgerami w Bielsku-Białej

burgery bielsko-biała

Bielsko-Biała należy do miast, które turyści odwiedzają z największą przyjemnością. To istna masa wspaniałych zabytków, jak i również magicznych miejsc, które robią wrażenie na każdym, kto tylko ma możliwość ich podziwiania. Ale Bielsko-Biała to również miasto, które słynie z bardzo dużej ilości świetnych lokali, które szczycą się wręcz doskonałymi hamburgerami. Dlatego warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten, który będzie nam odpowiadał najlepiej.

1. Wołownia

Pierwszym lokalem, a zarazem jednym z najlepszych na terenie Bielsko-Biłej, jest „Wołownia”. Klienci są tym miejscem wręcz zachwyceni. Doskonały wystrój lokalu, przemiła obsługa, wyśmienite hamburgery. Istny raj dla każdego, kto przynajmniej raz postawił swoją stopę w tym miejscu.

2. Beskid Burger

Następny lokal, który zdecydowanie warty jest uwagi każdego, kto ma chęć zjeść pysznego hamburgera. Wyśmienite wnętrze tego lokalu zdecydowanie dodaje mu dużej porcji uroku, ale to smak serwowanych burgerów jest tym, co tak przyciąga do siebie każdego z klientów.

3. Chefs Of Wheels

Kolejne z miejsc wartych uwagi w burgerowej kwestii. Obok tego lokalu nie można po prostu przejść obojętnie. Doskonałe hamburgery o sporej wielkości oczarują każdego pasjonata burgerów.

4. Master Grill Bielsko

Kolejny z tych znakomitych lokali wartych odwiedzenia. Na uwagę zasługuje tu świetna obsługa, która w połączeniu z dużym wyborem pysznych burgerów, tworzy świetny miks.

5. Chilli Street Food Bar

Jedno z najlepszych miejsc na terenie Bielska-Białej. Plusów tego miejsca jest naprawdę sporo. Wspaniała obsługa, doskonale przygotowywane hamburgery, świetna lokalizacja. Naprawdę warto.

6. Zielona Krowa

W kwestii wielkości to absolutna czołówka w tym mieście. Na szczęście w tym przypadku wielkość zdecydowanie idzie w parze ze smakiem, dlatego jest to tak uwielbiane miejsce przez licznych turystów.

7. Box Burger

Ta z pozoru mała budka, to prawdziwa poezja w kwestii doskonałych hamburgerów. Kto, chociaż raz zaszedł do niej, wraca tutaj non stop po kolejne porcje.

8. Loco Burgers

Kolejny z lokali, którego ominąć się po prostu nie da. Wyśmienita obsługa, doskonały smak i znakomite dodatki. To wszystko składa się na doskonałą ocenę tego miejsca.

9. Kawał Byka

Jak sama nazwa wskazuje, na małe burgery nie ma co tutaj liczyć. Każdy burgerowy fan wyjdzie z tego miejsca całkowicie pełny.

10. Burger King

Uznana marka na całym świecie robi furorę także i tutaj. Klasa sama w sobie.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.