CiekawostkiPolska

10 najlepszych miejsc z burgerami w Białowieży 🍔

burgery białowieża

Czy jest ktoś kto w ogóle nie lubi burgerów? Na szczęście mało jest takich osób. Widać to po kolejkach jakie się zbierają do barów czy restauracji, aby je skosztować. Dlatego też są tak bardzo popularne na całym świecie. To na pewno nigdy się nikomu nie znudzi.

Gdyż nie są one drogie, a bardzo smaczne. Dlatego tak bardzo dużo nowych lokali się otwiera z tego typu jedzeniem. W Białowieży także możemy znaleźć jedzenie, którym są burgery. Jednak zanim zostaną przedstawione najpopularniejsze miejsca to warto napisać gdzie w ogóle znajduje się ta Białowieża.

To jest wieś, która położona jest w powiecie podlaskim, w powiecie hajnowskim w gminie Białowieża. To bardzo ciekawe miejsce, gdyż leży w Puszczy Białowieskiej nad Narewką.

Oto lista 10 najpopularniejszych miejsc z burgerami w Białowieży i okolicach:

1. Restauracja Żubrówka

Bardzo interesujące i przytulne miejsce do spędzania czasu z całą rodziną. Ponadto tutaj oferują jest z najpopularniejszych burgerów w tych rejonach. Chodzi o burgera z dziczyzny. Do tego dodawana jest konfitura z czerwonej cebuli, regionalny ser i grillowane warzywa. To jest dobre miejsce dla osób, które lubią nowości kulinarne, a nigdy wcześniej nie jadły dziczyzny. Naprawdę warto tu przyjechać.

2. Grill Bar „u Siekiera”

Ciekawe miejsce, gdzie oferowane są burgery tylko z mięsa wołowego. Jednak są wersje łagodne i ostre. Jednak do każdego burgera dodawany jest także grillowany boczek. Naprawdę smaczne dania.

3. Beef Paff Foodtruck

Miejsce, gdzie oferowane są amerykańske burgery. Podawane z mięsem wołowym i bułkami z sezamem.

4.Gospoda pod żubrem

Miejsce, gdzie według niektórych jest najlepszy burger w tych rejonach.

5. Bistro „Leśna”

Ciekawe miejsce oferujące różne dania, nawet typu fast food.

6. Restauracja Stoczek 1929

Restauracja o przyjemnym klimacie, dla całej rodziny. Oferuje ona burgery z mięsem z dziczyzny, drobiowy czy też wołowy. Każdy wybierze coś dla siebie.

7. Wołowy Burger

Miejsce, gdzie podawane są mega smaczne burgery z mięsem wołowym i boczkiem.

8. Jimmy’s Grill & Bar

Ttaj można zjeść naprawdę bardzo duże burgery, które ciężko nawet ugryźć. Burgery podawane są z mięsem wołowym lub drobiowym

9. Krówka i połówka

Nie za duże, ale przepyszne burgery.

10. Trio pizza, grill & bar

Tutaj także można zjeść smaczne burgery. Warto odwiedzić te miejsca. Każde z nich oferuje coś innego.