9 Najlepszych Restauracji w Bielsku-Białej 2023

Bielsko-Biała to miasto położone w województwie śląskim. Jedną z największych atrakcji tego miasta, jest sąsiedztwo gór, gdzie można bardzo miło spędzić czas. Szczególnie polecana jest Góra Żar, Kolej Liniowa na Szyndzielni oraz Góra Klimczok.

Miasto to posiada również szeroką bazę noclegową, oferuje też urozmaicone posiłki w restauracjach w Bielsku-Białej.

1. Nowy Świat

Restauracja Nowy Świat, to lokal, który działa w Bielsku-Białej już od wielu lat i przez ten czas wyrobił już sobie renomę. W lokalu serwowane są posiłki dla wysublimowanych podniebień. Mimo, że dania w menu są dosyć kosztowne, to są jednak warte swojej ceny, na dodatek obsługa jest bardzo profesjonalna i życzliwa.

Adres: 11 Listopada 25/23

2. Wirtuozeria

Restauracja z wyższej półki tak cenowo jak i jakościowo. Własny browar z piwami o różnym smaku i ciekawych nazwach. Porcja żeberek bardzo duża. Miejsce z klimatem i ciekawym designem.

Adres: Pocztowa 39

3. Trattoria Da Tadeusz

Dobre, świeże jedzenie, obsługa na wysokim poziomie. Carpaccio pycha. Najbardziej mi smakował kotlet, był po prostu pyszny.

Adres: Szarotki 9

4. Gallo Nero

Restauracja z zewnątrz wygląda świetnie. Risotto z boletus i łosoś przepyszne. Dobra lokalizacja, ciekawe menu i pyszne jedzenie. Obsługa też bardzo miła.

Adres: Legionów 26/28

5. Śniadanioteka

Zostaliśmy miło ugoszczeni. W środku przytulnie, piękny wystrój. Duże porcje co jest dużym plusem. Jedyny problem tej restauracji to to, że ciężko się zdecydować patrząc na menu.

Adres: Partyzantów 23

6. Paparazzi

Wystrój : ciekawy Industrial. Jedzenie świeże. Żeberka bardzo dobrze upieczone. Od wejścia pachnie dobrym jedzeniem i tak rzeczywiście jest. Paparazzi to miejsce do którego śmiało można iść po raz drugi. Fajny klimat.

Adres: Partyzantów 23

7. Browar Miejski

Browar Miejski jest bardzo rozpoznawalnym miejscem w Bielskou-Białej. Poza wybornym piwem, które jest warzone na miejscu, można tu zjeść przepyszną golonkę, żurek domowej roboty czy kruche grzanki w formie przystawki. W miejscu tym obowiązuje rezerwacja stolików.

Adres: Piwowarska 2

8. Amici Restaurant & Bistro

Amici Restaurant & Bistro to najlepsza restauracja w miejscowości Bielsko-Biała. To restauracja na wysokim poziomie, elegancka, ekskluzywna i efektowna. Jest w niej serwowane kuchnia włoska, a także kuchnia śródziemnomorska. Doskonała obsługa, posiłki dopracowane w najdrobniejszych szczegółach a także włoski wystrój, sprawiają że jest to wyjątkowe miejsce na mapie Bielska-Białej.

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 7

9. Jarmużno

Panie z obsługi bardzo miłe, a jedzenie wyborne. Świeże, ładnie podane i tak smaczne ze jestem, aż zaskoczony. Wrap bardzo dobry, micha buddy też ok. Przyjemne miejsce do zjedzenia smacznego posiłku.

Adres: 11 Listopada 57

3.8/5 - (liczba ocen: 17)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.