CiekawostkiPolska

10 najlepszych miejsc serwujących burgery w Zwierzyńcu 🍔

burgery zwierzyniec

Jak każdy wie burgery są bardzo popularnym daniem, nie tylko w Polsce. Dlatego tak dużo osób lubi je jeść. Nic dziwnego, są szybkie i łatwe w przygotowaniu. W Polsce istnieje bardzo dużo tego typu miejsc, gdzie można smacznie zjeść. Ale czy znajdziemy takie miejsca w Zwierzyńcu?

Oczywiście, że tak. Czym on jest? Jest to oczywiście nic innego jak miasto, które znajduje się w województwie lubelskim, w powiecie zamojskim. Leży nad Wieprzem. Jest to bardzo ciekawe miejsce pod względem krajobrazów i zabytków. Jednak wiadomo, że jak zwiedzamy to i trzeba po prostu iść coś zjeść.

Tylko pytanie gdzie znaleźć smaczne jedzenie. W tym miejscu nie ma za dużo miejsc, gdzie można zjeść. Ale będąc w okolicy, na pewno coś się znajdzie.

Lista 10 najpopularniejszych burgerowni w Zwierzyńcu:

1. Zwierzogródek

Jest jedną z najpopularniejszych restauracji, które serwują burgery. Burgery są podawane z mięsem wołowym lub robione w wersji wege. Naprawdę warto tam zajechać. Nikt nie pożałuje.

2. Karczma Młyn

Miejsce, gdzie także każdy może smacznie zjeść. Fajne drewniane wnętrze tworzy niepowtarzalny klimat w tym miejscu.

3. Restauracja Mazzi

Smaczne jedzenie, nie tylko fast foody.

4. Burgers

Bardzo smaczne bugery z mięsem wołowym. Podawane są na świeżo z burakiem , serem pleśniowym i sosem tatarskim. Można tutaj poznać inne smaki burgerów, więc to miejsce idealne dla osób, które uwielbiają nowości kulinarne.

5. Burger Stacja Marki

Bugery są soczyste, świeże z wołowiną i boczkiem. Można zjeść z wersją z jajkiem. Tutaj też można zjeść coś innego jak w innych miejscach. Bar ten się wyróżnia. Dlatego warto tutaj zajechać. 6. Bar Pobite talerze – Ciekawe miejsce o interesującej nazwie. Tutaj burgery także podawane są z wołowiną.

7. Mała Huta

To także ciekawe miejsce, gdzie można zjeść burgery nie tylko z mięsem wołowym, ale także z kaczki. Do tego dodawane są albo tradycyjne bułki, albo maślane. Można zjeść także z dorszem. To na pewno jest miejsce dla osób, które uwielbiają eksperymentować w kuchni.

8. Food Truck High Five

Tutaj podawane są burgery tylko z mięsem wołowym. Jednak i tak są pyszne.

9. Restauracja u Pietrzaków

Burgery podawane są z mięsem wołowym i jajkiem sadzonym. To dość interesujące połączenie.

10. Local Pub 13

Burgery podawane z mięsem wołowym, w bułce sezamem. Tradycyjnie ale smacznie. Warto odwiedzić Zwierzyniec i okolice.