Polska

5 Najlepszych Restauracji Azjatyckich w Warszawie 2023 🥘

Azjatyckie knajpy mają swój niepowtarzalny klimat, który wielu z restauracyjnych gości uwielbia. Lokale z takim klimatem są coraz częściej wybierane, dlatego coraz więcej takich miejsc na terenie całej Polski powstaje. Ciężko jest więc wybrać tą jedną, najlepszą, do której naprawdę warto się udać. Przychodzimy jednak z rozwiązaniem tego problemu. Dzisiaj skupimy się jednak na naszej stolicy. Poznaj 5 najlepszych restauracji z kuchnią azjatycką na terenie Warszawy.

Zobacz też -> 20 Najlepszych Restauracji w Warszawie

1. Restauracja UKIM

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Restauracja UKIM (@ukim_chlodna)

Prosta w wystroju, jednak bardzo przyjemna i przyjazna restauracja. Atmosfera tutaj jest nieziemska, obsługa gości wita zawsze ze szczerym uśmiechem na twarzy i chętna jest do pomocy przy wyborze dań oraz odpowiedzi na wszelkie zadane przez odwiedzających pytania. Świetny klimat dodaje tutaj też roślinność, o którą kelnerzy oraz właściciele bardzo dbają. W karcie klienci znajdą przepyszne azjatyckie klasyki, jak zupa pho, różnego rodzaju makarony, curry, czy dania z owocami morza. Lokal ten znajduje się przy ulicy Chłodnej 2/18.

2. Restauracja InAzja

fot. fb.com/InAziaRestaurant

Bardzo elegancja restauracja specjalizująca się w kuchni azjatyckiej. Wszystkie dania podane są na przepięknych talerzach, miskach oraz półmiskach, co podoba się klientom. Klimat tutaj jest spokojny. Pomieszczenie pozostawione zostało w lekkim półmroku, co bardzo ceni sobie większość odwiedzających. Daje to nieco intymności i przestrzeni. W karcie dań znajdują się klasyczne azjatyckie dania, a także wykwintne wina, czy modne koktajle. Obsługa restauracyjna jest tutaj ogromnym plusem. Są to osoby profesjonalne i doświadczone. Miejsce to znajduje się przy ulicy Bolesława Prusa 2.

3. Restauracja Du-za Mi-ha

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Du-za Mi-ha (@duzamiha)

Oświetlone pomieszczenie z dużymi oknami i jasne ściany sprawiają, że restauracja jest bardzo modna i elegancka. Tak też podawane są wszelkie azjatyckie dania na miejscu. Porcelana jest przepiękna, elegancka, a potrawy ułożone są na niej zawsze estetycznie i mile dla oka klientów. Będąc w temacie dań, są one najwyższej jakości, wykonane zawsze ze świeżych produktów, na miejscu. Lokal „Du-za Mi-ha” znajduje się przy ulicy Złotej 3.

4. Wok & Talk Asian Restaurant

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wok & Talk (@wokandtalk_restauracja)

Nowoczesny wystrój jest sporym plusem, ponieważ dania w takim klimacie je się nawet lepiej. Drewniane stoliki z roślinkami oraz czarne krzesła świetnie ze sobą współgrają. Obsługa tutaj jest doświadczona oraz wykwalifikowana, karta menu przez każdego kelnera znana jest od A do Z. Dania są przepyszne. W karcie goście znajdą tradycyjne potrawy kuchni azjatyckiej, a także napoje oraz alkohole, wina, piwa, czy koktajle. „Wok & Talk Asian Restaurant” to fenomenalny wybór na wyjście ze znajomymi na miasto. Restauracja znajduje się przy ulicy Konstruktorskiej 7.

5. Restauracja Pełną Parą

fot. fb.com/pelnaparananowo

Świetny wystrój i jeszcze lepsze dania to wszystko znajdziesz w tej azjatyckiej restauracji. W karcie menu goście odkryją niesamowite dania, azjatyckie klasyki, a także świetne koktajle oraz fenomenalne desery, takie jak zawijane lody. Miejsce to swoje położenie znalazło w Warszawie, przy ulicy Nowowiejskiej 10.

Czytaj dalej: gdzie dobrze zjeść w Warszawie