10 najlepszych miejsc z burgerami w Malborku

burgery malbork

Malbork to niezwykle historyczne miasto leżące na terenie Polski. To istna kopalnia historycznych wydarzeń, ale i wielu niezwykłych miejsc, do których turyści z całego świata tłumnie przybywają. Ale jest to także miasto, które pełne jest wielu znakomitych lokali, gdzie głodni turyści mogą zasmakować wyśmienitych hamburgerów. Dlatego warto zapoznać się z tymi najlepszymi lokalami tam dostępnymi, by wybrać ten najlepszy dla siebie.

1. Fresh Gordon

Pierwsze doskonałe miejsce na terenie Malborka do zjedzenia wyśmienitego hamburgera. To idealne połączenie doskonałej lokalizacji wraz ze smakiem perfekcyjnych hamburgerów serwowanych przez przemiłą obsługę tego właśnie lokalu. Absolutna czołówka w Malborku.

2. Papa’s Restaurant

To kolejne miejsc wartych uwagi pod kątem hamburgerów w wyżej wspomnianym mieście. Klienci są tym lokalem wręcz zachwyceni. Na wysoką ocenę wpływa również jego niezwykle klimatyczne wnętrze, która rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia.

3. Restauracja Club&Panorama

Kolejny świetny lokal, gdzie można zasmakować przepysznego hamburgera. To lokal niezwykle chwalony przez licznych klientów. Zdecydowanie warto.

4. Restauracja&Pizzeria Rotatoria

Znakomita pizzeria na terenie Malborka, gdzie można także uroczyć swoje podniebienie doskonałymi hamburgerami. Doskonała obsługa, wyśmienite mięso. To bezapelacyjnie najlepsza reklama tego miejsca.

5. McDonalds

Jedna z najbardziej znanych marek pod kątem hamburgerów na terenie całego świata. Znając jej zasięgi, reklamowanie tego miejsca nie ma sensu. Kto był tam chociaż raz, to wraca tam po raz kolejny.

6. Bar&Restauracja Bis

To jeden z bardziej znanych i lubianych lokali na terenie Malborka. Wyśmienita obsługa, duży wybór pysznych hamburgerów. To robi wrażenie na wielu klientach tego lokalu.

7. Da Grasso

To kolejna uznana na terenie całej Polski pizzeria, która oferuje swoim klientom przepyszne hamburgery. Kto zna tę markę, to wie, że zdecydowanie warto tam zajrzeć i skosztować to przepyszne mięsne danie.

8. Karczma Rycerska

Kolejny miejsce zdecydowanie warte polecania. Przepyszne hamburgery, magiczny klimat, wyśmienita obsługa. Nie można chcieć więcej.

9. Wild Bean Cafe

To miejsce znane, gdzie na szybko można zjeść przepysznego hamburgera, który poprawi nastrój niejednemu klientowi.

10. Pub Baszta

Niezwykle klimatyczne miejsce, świetny wystrój, doskonałe hamburgery. Miejsce warte polecenia.

2/5 - (liczba ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.