Porady

5 najlepszych aplikacji podróżnych na iPhone’a/iPada

iPhone

Lubisz podróżować i jesteś fanem sprzętu z ugryzionym jabłkiem? Jeśli tak, to nasze zestawienie Cię zainteresuje. Posiadacze Iphone’a i IPada z pewnością docenią najlepszych aplikacji podróżniczych dostępnych na ich sprzęt.

Dowiedz się jakie oprogramowanie będzie kompatybilne z Twoim telefonem lub tabletem i postaw na bardziej komfortową eskapadę. Oto nasza subiektywna piątka!

1. Packing Pro

Pakowanie to czynność z którą nie lubimy się zmagać, choć kojarzy się ona z początkiem urlopu i ekscytacją. Czy wiesz co zrobić aby niczego nie zapomnieć? Użyj aplikacji mobilnej i weź na pokład optymalną ilość rzeczy, potrzebnych do zabawy na wakacjach. Packing Pro ułoży za Ciebie listę rzeczy do spakowania, w zależności od kierunku i celu podróży. Cyfrowa pomoc może okazać się ułatwieniem, które docenisz, gdy aplikacja zapamięta to, o czym Ty najczęściej zapominasz.

2. Wi-Fi Finder

Każdy na własnej skórze przekonał się jak droga jest transmisja danych za granicą. Funkcją aplikacji jest lokalizacja miejsc z darmową siecią Wi-Fi, w miejscu docelowym podróży. Dostęp do internetu to dla wielu sprawa życia i śmierci, przez co darmowe łącze Wi-Fi to skarb. Zainstaluj u siebie Wi-Fi Finder za darmo i ciesz się okazją ze skorzystania z internetu, aby podzielić się ze znajomymi zdjęciami z wyjazdu.

3. Pindrop

Ta aplikacja jest niezwykle przydatna turystom. Za jej pomocą mogą oni tworzyć mapę ulubionych miejsc i tworzyć spersonalizowane trasy. Wszyscy przeżywaliśmy nieraz smutek związany ze zgubieniem ciekawego miejsca. Pindrop zapobiega takim sytuacjom w prosty sposób. Wystarczy proste oznaczenia miejsca i lokalizacja zostanie już zapamiętana. Dzięki niej można powracać do ciekawych atrakcji i lepiej zorientować się w terenie.

4. Foodspotting

Na naszej liście znalazło się także coś dla głodomorów. Aplikacja powstała, aby goście mogli między sobą dzielić się opiniami, a przy okazji aby wybór był łatwiejszy. Jeśli jesteś głodny i zależy Ci na czasie lub gdy nie znasz obcobrzmiących nazw, sugestie mogą okazać się na wagę złota. Foodspotting to kompleksowa ocena lokali, ale także dań z menu, przez co można w łatwy sposób skonfrontować zdanie innych z własnym gustem. Idea wydaje się ciekawa i przydatna podczas turystycznych wypraw.

5. Pixlr-o-matic

Jeśli chcesz dać upust swojej artystycznej duszy, ta aplikacja mobilna przypadnie Ci do gustu. Pixlr-o-matic to program z całą gamą świetnych filtrów na zdjęcia, dzięki którym w łatwy sposób stworzysz coś kreatywnego. Zadbaj o dobre pamiątki i zachowaj najlepsze fotografie w jednym miejscu.