Podróże

Apartament sposobem na nocleg we Wrocławiu

apartament we Wrocławiu cyrkon salon z aneksem

Planujesz w niedalekiej przyszłości odwiedzić stolicę Dolnego Śląska? Dobry wybór! Nie ważne czy chcesz zwiedzić miasto oraz mile spędzić czas z rodziną, pragniesz świetnie się bawić na kulturalnej imprezie czy przyjechałeś w interesach – w każdym przypadku będziesz potrzebował noclegu. Najlepiej czegoś wygodnego, funkcjonalnego, w samym centrum miasta, z miejscem parkingowym oraz domową atmosferą. Niemożliwe? A jednak! Sprawdź jak wiele możesz zyskać decydując się na wynajem apartamentu we Wrocławiu.

Hotele we Wrocławiu są raczej drogie, poza tym często okazuje się, że „to nie to”. Hostele proponują tani nocleg, ale gdy przyjeżdżasz sam lub we dwoje, cena nie powala zwłaszcza jak zobaczysz jakość niektórych usług. Podróże z małymi dziećmi to jeszcze inna sprawa. Jak tu wszystko pogodzić i znaleźć optymalne rozwiązanie dla wszystkich? Odpowiedź brzmi: aparthotel. Aparthotel, który oferuje wynajem nie pokoju, ale całego, w pełni wyposażonego mieszkania na wybrany okres czasu to doskonałe rozwiązanie dla każdego. We Wrocławiu taką usługę
oferuje m.in. firma Silver Apartments.

Jakie są główne zalety wynajęcia apartamentu we Wrocławiu?

1. Cena doby hotelowej

Wynajęcie apartamentu wcale nie musi zrujnować twojej kieszeni. Na przykładzie cennika z witryny silverapartments.pl: wynajem dwupokojowego apartamentu dla czterech osób na okres 3 dni to kwota rzędu 330 zł za dobę hotelową. Wspomniany aparthotel znajduje się w wyśmienitej lokalizacji w centrum miasta. Tymczasem kwota na nocleg dla czterech osób na okres 3 dni w pobliskich czterogwiazdkowych hotelach będzie wyższa, a komfort niekoniecznie.

temida apartament we Wrocławiu

2. Lokalizacja miejsca noclegu

Na peryferiach miasta może i będzie taniej niż w centrum Wrocławia, ale za to wszędzie daleko. Podróże komunikacją miejską szybko mogą nastroić cię negatywną energią a przebijanie się taksówką w godzinach szczytu przez miasto nie będzie należało do przyjemnych zadań. W momencie gdy wybrany apartament we Wrocławiu mieści się niedaleko Rynku, czyli kulturalnego serca miasta, w pobliżu dworca głównego i autobusowego, a aparthotel oferuje także miejsce parkingowe, szybko znikają wszelkie uciążliwe niedogodności.

3. Funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej

Mieszkanie dostosowane do twoich potrzeb, w pełni wyposażone we wszelkiego rodzaju sprzęty codziennego użytku, z dostępem do Internetu oraz
miejscem parkingowym – w trakcie wyjazdu możesz mieszkać tak jak lubisz. W dodatku wynajem apartamentu daje coś czego nie zapewni większość hosteli a nawet czterogwiazdkowych hoteli we Wrocławiu – rodzinną, domową atmosferę. Mówiąc krótko: poczuj się jak u siebie w domu!

apartament we Wrocławiu Perła

4. Komfort i dodatkowe usługi

Wynajęty apartament to nie tylko nocleg. Aparthotele oferują rozmaite usługi dodatkowe. Przykładowo Silver Apartments proponuje swoim
klientom: po pierwsze, zakupy do apartamentu, a więc pełna lodówka w dzień przyjazdu wypełniona produktami wedle indywidualnych preferencji gościa. Po drugie, przygotowanie romantycznej kolacji dla dwojga, a więc organizacja kolacji przy świecach, przystrojenie apartamentu kwiatami itd. Wcale nie musisz rezerwować stolika w drogiej restauracji. Właściwie możecie nie wychodzić z apartamentu! Po trzecie, zniżka na wynajem samochodu czy relaks w salonie kosmetycznym. Możesz mieć wszystko, czego dusza zapragnie.

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz podróż do przepięknej stolicy Dolnego Śląska, przemyśl wynajem apartamentu zamiast rezerwacji hotelu. To może być jedna z twoich najmilej spędzonych podróży.