Ciekawostki

10 Ciekawostek o Alanie Walkerze

Alan Walker
źródło: Maximilian Wild / Wikipedia

Alan Walker w bardzo krótkim czasie stał się prawdziwą światową gwiazdą w muzycznym świecie. Słuchacze pokochali go za jego niezwykle charakterystyczny styl podczas tworzenia swoich utworów. Alan każdego dnia zdobywa coraz to większą rzeszę nowych fanów. To zdecydowanie osoba, której warto przyjrzeć się bliżej.  I właśnie dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z licznymi bardzo interesującymi ciekawostkami na jego temat, by jeszcze bardziej poznać tego świetnego twórcę muzycznego.

1. Pasja

Co ciekawe to nie muzyka była pierwszą wielką pasją Alana. Otóż początkowo chciał on zostać programistą i grafikiem komputerowym. A ogromne zainteresowanie powyższymi dziedzinami bardzo szybko poszły w odstawkę, gdy pierwszy raz miał styczność z muzyką.

2. Występ w Polsce

Alan Walker miał już również przyjemność wystąpienia dla polskiej publiczności. Miało to miejsce w 2016 roku, podczas ESKA Music Awards. Wydarzenie to cieszyło się wręcz kolosalnym zainteresowaniem publiczności.

3. Prywatne życie

Aby bliżej poznać jego prywatne życie, warto zainteresować się jego kontem na portalu YouTube. Otóż to właśnie tam prowadzi specjalni kanał, gdzie dzieli się z widzami informacjami na temat swojego życia.

4. Manager

Interesujący jest fakt, że w wieku 16 lat uważał, że w nawet najmniejszym stopniu nie będzie potrzebował managera. Jednak ogromna sława sprawiła, że bardzo szybko zmienił swoje zdanie.

5. Utwory

Utwory Alana Walkera biją rekordy na świecie pod kątem odtwarzania w internecie. Mówi się, że liczby określa się w miliardach, co jest wynikiem zdecydowanie wybitnym.

6. Zdrowie i odpowiednie odżywanie

Alan Walker znany jest także z tego, że dba o swoje zdrowie i odpowiednie odżywanie. Jest wręcz uczulony na to, żeby swoje posiłki zawsze jeść o jednakowej porze niezależnie od okoliczności.

7. Utwory za darmo

Ciekawy jest fakt, że swoje pierwsze utwory wrzucał do internetu za darmo, a pierwsze muzyczne wytwórnie zaczęły się do niego odzywać już chwile po tym fakcie.

8. Faded, Ignite i Spectre

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że Faded, Ignite i Spectre, czyli jego największe hity początkowo były dostępne jedynie w wersji bez wokalu.

9. DJ Walkzz

Alan Walker dla wielu osób był znany kiedyś jako DJ Walkzz.

10. Wolny czas

Walker swój wolny czas uwielbia spędzać na graniu na konsoli. Szczególnym uwielbieniem cieszy się u niego gra Fornite.