Podróże

6 wspaniałych miejsc na skok ze spadochronem

skok ze spadochronem

Adrenalina, stres, niepewność, niewiarygodne przeżycie i niezapomniane chwile. Takimi właśnie słowami możemy opisać skok na spadochronie. Mimo wielu możliwości, nie każdy jest zdecydowany, aby zobaczyć świat z lotu ptaka. To wielki błąd!

Spadając, możemy zobaczyć to, czego na co dzień nie jesteśmy wstanie dostrzec lub to, co widzimy, ale wydaje nam się nijakie. Widoki są na tyle piękne, że wiele osób powtarza skok, aby napawać się cudownym widokiem raz jeszcze.

Dla wszystkich skoczków oraz tych, którzy w najbliższym czasie planują skok ze spadochronem, przygotowaliśmy spis kilku lokalizacji, w której warto skoczyć ze spadochronem. Przedstawiamy krótką listę miejsc, gdzie warto skoczyć.

Oto Top 6 miejsc na skok ze spadochronem.

Na wysokiej pozycji, utrzymuje się Gdańsk. To piękny, malowniczy teren, gdzie znajdują się nie tylko akweny wodne, morze i piękna plaża, ale również lasy, polany i ogromne place z licznymi zabytkami. To właśnie tu, zobaczymy ogromne pasma zieleni i statki, które możemy podziwiać z lotu ptaka. To właśnie w Gdańskim aeroklubie, możemy skoczyć z wysokości aż 4000 m. To jedno z najchętniej wybieranych miejsc w Polsce.

Drugie miejsce na naszej liście, zajmuje Kraków.

Mimo iż Kraków słynie z różnych legend i przepięknych kamienic, znajduje się tu również wiele malowniczych łąk, akwenów wodnych i wzniesień, na których znajdują się cudowne budowle. To jedno z Najpiękniejszych miast w Polsce, dlatego też skok ze spadochronem, z pewnością przyniesie wiele radości i zachwyci nie jedną osobę.

Mazury, to wyjątkowy obszar Polski. Przepiękne, liczne jeziora. Zadbane plaże, statki i nieco mniejsze kajaki i rowery wodne. To miejsce, w którym można odpocząć, ale i dobrze się bawić. Dlatego na pozycji trzeciej, znajduje się Olsztyn, położony w województwie warmińsko-mazurskim. Doskonała lokalizacja i malowniczy teren to z pewnością najlepsze miejsce na skok ze spadochronem.

Gwarancja zadowolenia i niezapomnianych chwil.

Niewielka i urokliwa, posiadająca piękne zabytki i zachwycające szczyty wyspa Hvar w Chorwacji, co roku przyciąga tysiące turystów, którzy są zauroczeni jej wyglądem. To doskonałe miejsce nie tylko na piesze wycieczki krajoznawcze czy plażowanie, ale również na skok ze spadochronu. Chorwacja zajmuje aż czwartą pozycję na naszej liście.

Piąta, choć wcale nie najgorsza pozycja, to Malediwy.

To jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie. Niesamowite widoki, które zapierają dech w piersiach, rafy koralowe i wyjątkowe rejsy z nurkowaniem.

Malownicza okolica z lotu ptaka wygląda oszałamiająco. Będąc na Malediwach, koniecznie trzeba skoczyć i dostrzec piękno tego miejsca.

Nie musimy jednak wybierać się daleko, by przeżyć niezapomniane chwilę. Nasza okolica, również może zachwycić!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda park, kamienica czy kościół z lotu ptaka? Taką możliwość daje skok w Twoim mieście. Może właśnie musisz skoczyć ze spadochronem, aby przekonać się, jak piękne jest miejsce w którym mieszkasz, choć nigdy nie zwracałeś uwagi na ich piękno.

Oferta skoków spadochronowych w Twoim mieście: https://katalogmarzen.pl/pl/o/skok-spadochronowy

Pamiętaj, że każdy skok możesz udokumentować.

Areokluby posiadają możliwość nagrania krótkiego filmu, lub wykonania serii zdjęć z Twojego lotu. To wspaniała pamiątka na lata, która nie raz przywróci wspaniałe wspomnienia i wywoła uśmiech na Twojej Twarzy. Im więc zdecydujesz się na skok, poważnie zastanów się nad tym, co chcesz zobaczyć a potem, nie zapomnij o dobrym klubie, który pozwoli ci zachować te chwile na dłużej.