Polska

5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim

urodziny dla dzieci tomaszów mazowiecki

Chcąc zorganizować urodziny dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim, wystarczy wybrać jedno z wielu ciekawych miejsc, znajdujących się w tej lokalizacji.

1. Park linowy

Rodzinny Park Linowy Nad Pilicą to niezwykle interesujące miejsce. Można tam zorganizować niezwykle aktywne urodziny, zwłaszcza dla starszych dzieci. Zabawy urodzinowe to nie tylko zabawy w parku linowym, ale również gokarty czy dmuchańce. Atrakcją może być również ognisko. Niestety z racji pogody park czynny jest tylko sezonowo.

2. Sala zabaw Kajtek

Sala zabaw Kajtek to obszerne miejsce, w którym znaleźć można małpi gaj, zjeżdżalnie czy dmuchańce. Dlatego też przede wszystkim młodsze dzieci będą się tam doskonale bawić. Można zdecydować się na skorzystanie z bardzo wielu atrakcji, jak również przygotowanie poczęstunku przez obsługę. można również zamówić niezwykle ciekawe atrakcje, jak malowanie twarzy czy zaplatanie warkoczyków.

3. FG Kids

FG Kids i FG Cafe to miejsce w którym również rodzice mogą nieco odpocząć. Dzieci mogą bawić się na specjalnie dla nich przygotowanej Sali zabaw, zaś rodzice zamówić coś w kawiarni. Organizacja urodzin dla dziecka nie sprawia większego problemu, wystarczy że rodzice zdecydują się na przedstawione propozycje lub też wybiorą własne atrakcje. Dzięki temu impreza przebiegnie w niezapomnianej atmosferze.

4. Twój Robot

Twój Robot to doskonała propozycja na organizacje urodzin dla starszych dzieci. Minecraft i robotyka to główne tematy, w jakich są organizowane tam tego typu imprezy. Uczestnicy przyjęcia nie tylko uczą się tego, jak programować roboty i zapoznają się z ich światem, ale również mogą pograć razem w Minecraft. Oczywiście imprezę dopełnia odpowiednio przygotowany poczęstunek dla gości.

5. Urodziny w kinie Helios

Ciekawą ofertę przedstawia również kino Helios w Tomaszowie Mazowieckim. Można bowiem zabrać gości urodzonych na wybrany film z aktualnej propozycji a następnie na poczęstunek do kinowej kawiarenki. Pewnym minusem jest to, iż ani sali kinowej ani też kawiarenki niestety nie da się na takie okazje wynająć na wyłączność, ponadto konieczna jest obecność osoby dorosłej.