Polska

3 ciekawe miejsca w Bukowinie Tatrzańskiej

tatry

Wakacje w górach to świetny pomysł niemal dla każdego. Dość duża wysokość sprzyja poprawie kondycji oraz samopoczucia. Góry relaksują i wyciszają, zmniejszają też stres. Jeżeli szukamy alternatywy dla Zakopanego, warto wziąć pod uwagę Bukowinę Tatrzańską.

1. Termy Bukovina

Obowiązkowym punktem do odwiedzenia będąc w Bukowinie Tatrzańskiej są Termy Bukovina. To duży kompleks basenowy wraz z czterogwiazdkowym hotelem położony na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Baseny znajdują się zarówno w części zamkniętej jak i na świeżym powietrzu. Jest to jeden z najlepszych obiektów tego typu. Woda w basenach o idealnym składzie mineralnym, dzięki czemu można przebywać w wodzie przez dłuższy czas bez negatywnych skutków.

2. Stacja Narciarska Rusiń-Ski

Fajny szeroki stok. Obok znajduje się szkółka. Jest tutaj sporo miejsca parkingowego i bar. Kilka wypożyczalni na miejscu. Piękne widoki.

3. Snow Dream kuligi

To rozrywka dla wszystkich tych, którzy mają wysokie zapotrzebowanie na adrenalinę. Skorzystać można tu z szybkiej jazdy na śnieżnych skuterach, wziąć udział w kuligu bądź po prostu pojeździć na nartach. Bardzo często organizowane są również klasyczne biesiady górskie.

Apartament bukowina tatrzańska

W Internecie znajdziemy wiele apartamentów w górach do wynajęcia. Wybierając spośród różnych opcji, warto zdać się na sprawdzonych wynajmujących. Wypocznij od miejskiego zgiełku. Jaki apartamenty w bukowinie warto wybrać? Do wyboru jest wiele ciekawych pozycji np. hotel w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyjeżdżając na wakacje, warto wybrać pobyt w górach. Widok na piękną okolicę oraz górski klimat pozwolą odpocząć i zapomnieć o problemach.

Mieszkając w apartamencie, mamy do dyspozycji kuchnię zaopatrzoną w niezbędne przedmioty, umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków. Nie obowiązują nas wtedy godziny posiłków narzucane w hotelowych restauracjach. Poranna kawa w otoczeniu górskiej przyrody to sama przyjemność. Zobacz: https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-bukowinie-tatrzanskiej

Nie interesuje nas sprzątanie – zajmie się tym serwis sprzątający. Apartament to często mała ilość sąsiadów – zapewnia to odpoczynek od hałasu i sąsiedztwa wrzeszczących. Kompleksowo wyposażone apartamenty zapewnią zasłużony odpoczynek.