10 Najlepszych Restauracji w Rewalu 2023

Rewal to niezwykle malownicza wieś znajdująca się w województwie zachodniopomorskim.

Ze względu na dostęp do morza jest jedną z częściej wybieranych destynacji przez turystów z całej Polski.

Z całą pewnością jest też miejscem, w którym po prostu można doskonale zjeść.

1. California Rewal

California Rewal to miejsce o doskonałej lokalizacji. Goście mogą podziwiać wspaniały widok na morze, choć to zaledwie namiastka zalet tego lokalu. Na miejscu będziemy mogli delektować się owocami morza.

2. Keja

Keja to kolejne miejsce, które zasługuje na uwagę. Zdecydowanie warto się tutaj udać, by skosztować wybitnej pizzy oraz smażonej ryby.

3. Rybio Grande

Rybio Grande to bajeczna restauracja w przepięknej lokalizacji. Dla miłośników smażonej ryby jest to miejsce idealne. Warto jednak skusić się również na dania z grilla.

4. Restauracje Sabat

Restauracje Sabat to sieć restauracji, które zdążyły już zdobyć zaufanie rzeszy zadowolonych klientów. Każde danie przypomina małe arcydzieło.

5. Przystań Rybacka

Przystań Rybacka to lokal, w którym będziemy mogli delektować się wybitną rybą podawaną na różne sposoby. Lokal oferuje dania serwowane na miejscu oraz na wynos.

6. Tawerna Rybacka

Tawerna Rybacka zasługuje na uwagę z kilku względów. Jest przepięknie umiejscowiona i niezwykle klimatyczna. Serwuje również doskonałej jakości ryby. Warto tutaj zajrzeć.

7. Smażalnia Ryb Na Skarpie

Smażalnia Ryb Na Skarpie to lokal urządzony w iście śródziemnomorskim klimacie. Na miejscu będziemy mogli skosztować wybitnie przyrządzonych ryb. Nie bez powodu uważa się, że to jedno z tych miejsc w Rewalu, w którym można skosztować najlepszej ryby w całej okolicy.

8. Gwiazda Morza

Gwiazda Morza znajduje się przy głównej promenadzie w mieście. To przede wszystkim mieszanka smaków z różnych zakątków świata. Każde danie przygotowywane jest z niezwykłą starannością.

9. Restauracja Kotwica

Restauracja Kotwica to kolejne miejsce, w którym zjemy pyszną rybę. Warto się tutaj wybrać z dziećmi. Lokal serwuje pyszne dania obiadowe i wyjątkowe desery.

10. Restauracja Barracuda

Restauracja Barracuda to jedna z najpopularniejszych restauracji w Rewalu. Cieszy się sporym zaufaniem i popularnością. Nie bez powodu. Jedzenie jest pyszne, a obsługa zawsze spisuje się na medal.

4/5 - (liczba ocen: 8)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.