10 najlepszych restauracji w Ostródzie

Ostróda to urocze miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim.

Znajduje się w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, bo na Mazurach. Wobec tego jest częstym wyborem dla turystów poszukujących idealnego miejsca na letni wypoczynek.

To miasto, w którym można znaleźć również sporo ciekawych miejsc gastronomicznych.

1. Restauracja Kresowa

Restauracja Kresowa to z całą pewnością miejsce, do którego warto się udać w celu eksplorowania nowych smaków. Lokal serwuje przepyszne dania kuchni polskiej, włoskiej oraz regionalnej.

2. Trattoria La Riva

Trattoria La Riva to miejsce, które powstało z miłości do Włoch. To właśnie wycieczki to tego pięknego kraju stały się inspiracją do stworzenia lokalu, w którym włoska kuchnia znajdzie się na piedestale. Miejsce doskonałe pod wieloma względami.

3. Green Go

Green Go to restauracja, która specjalizuje się w przygotowywaniu zdrowych i pysznych posiłków. Mamy zatem do czynienia z sezonowymi warzywami i owocami. Przede wszystkim jednak mamy do czynienia z posiłkami, które łączą w sobie wiele wyśmienitych smaków.

4. Pizzeria San Biagio Ristorante

Pizzeria San Biagio Ristorante to kolejne miejsce w Ostródzie, w którym kuchnia włoska ma najwięcej do powiedzenia. Z całą pewnością jest to lokal godny polecenia. Szef kuchni serwuje doskonałej jakości pizzę.

5. Lalo

Lalo to przestronne miejsce w pięknej scenerii. Lokal specjalizuje się w przyrządzeniu potraw kuchni europejskiej i trzeba przyznać, że każde danie zasługuje na słowo uznania.

6. Jak u Mamy

Jak u Mamy to miejsce, w którym naprawdę poczujemy się jak u mamy. Lokal serwuje doskonałe domowe obiady. Z pewnością po pierwszym razie zechcemy tutaj wrócić po więcej.

7. „U Wokulskiego”

dom restauracyjny „U Wokulskiego” to przede wszystkim niepowtarzalny klimat i pyszne jadło. Miejsce idealne na większą okoliczność. Polska kuchnia w najlepszym wydaniu.

8. Pub Atlanta

Pub Atlanta to nowoczesny lokal z pyszną kuchnią europejską. Warto skusić się na doskonałe kręcone frytki czy placek po cygańsku.

9. Roślina i Wołowina

Roślina i Wołowina to jedno z tych miejsc, do którego warto się udać. Lokal serwuje wybitne burgery oraz dania obiadowe. Nie brakuje również bogatej oferty dla dzieci.

10. Namaste Kathmandu

Namaste Kathmandu to z kolei propozycja dla osób, które uwielbiają odkrywać nowe połączenia smakowe. W tym wypadku mamy do czynienia z kuchnią indyjską. Restauracja cieszy się fantastyczną opinią i właściwie nie sposób się temu dziwić.

3.8/5 - (liczba ocen: 10)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.