10 najlepszych restauracji w Krasnobrodzie

Krasnobród to miasto w województwie lubelskim znajdujące się na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego.

Ze względu na to, że jest to okolica atrakcyjna pod względem turystycznym, nie mogło tutaj zabraknąć dobrych restauracji.

Oto dziesięć najlepszych.

1. Natura-Karczma

Natura-Karczma to przytulna restauracja znajdująca się tuż obok rzeki. Malownicza lokalizacja i domowe potrawy, takie jak pierogi z karmelizowaną cebulką albo policzki wołowe z sosem pieczeniowym to wystarczające argumenty, aby przy okazji odwiedzić to miejsce.

2. Mama

Mama to lokal, jak sama nazwa wskazuje, w którym dba się o to, aby potrawy smakowały właśnie jak u mamy. Tradycyjne dania polskie serwowane są w lokalu o przyjemnej i swojskiej atmosferze.

3. Restauracja Rybna – Pstrąg

Restauracja Rybna – Pstrąg z Roztocza oferuje swoim klientom różnego rodzaju ryby przyrządzane na różne sposoby. Największą atrakcją restauracji jest pstrąg podawany z migdałami i pyszna zupa rybna.

4. La Majella

La Majella to włoska knajpa z szerokim wyborem past. Poza tradycyjnym spaghetti bolognese i carbonarą, w karcie znajdują się również makarony z ragu czy sosami warzywnymi.

5. Karczma Zacisze

Karczma Zacisze charakteryzuje się klimatycznym wystrojem z przewagą drewna i regionalną kuchnią. W menu znajdują najpopularniejsze dania polskie, takie jak żurek, pierogi czy bigos.

6. Szwagrówka

Szwagrówka to połączenie kuchni regionalnej i najpopularniejszych dań kuchni włoskiej. Poza tradycyjnymi kotelatami schabowymi i rosołem, można tutaj również zjeść różnorodne sałatki i włoską pizzę.

7. Gościniec Celina

Gościniec Celina to miejsce, które odnosi się do wspomnień z dzieciństwa. W kameralnej przestrzeni serwowane są domowe potrawy, które każdy zna z własnego domu, a z kolei turyści zagraniczni mają okazję spróbować tutaj tradycyjnej polskiej kuchni.

8. Sosnowa Gospoda

Sosnowa Gospoda specjalizuje się w daniach rybnych. Goście najczęściej zamawiają tutaj pieczone i smażone pstrągi, sandacze albo karpie z dodatkiem frytek i ziemniaków.

9. Karczma Dębowa

Karczma Dębowa to elegancki lokal w starym stylu, choć w karcie dań dawne przepisy regionalne mieszają się ze współczesnymi trendami kulinarnymi. Poza lokalnymi delikatesami, można tutaj zjeść pizzę, a nawet kebab.

10. Pizza Jama

Pizza Jama znajduje się tuż nad zalewem, a jej specjalnością jest pizza z pieca opalanego drewnem oraz zapiekanki. Warto zaznaczyć, że składniki na pizzę przywożone są prosto z Włoch.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.