10 najlepszych restauracji w Kotlinie Kłodzkiej

Kotlina Kłodzka to teren geograficzny położony w Sudetach.

Obszar ten jest chętnie wybierany na aktywny wypoczynek przez miłośników górskich wspinaczek i wypoczynku na łonie natury.

Na terenie Kotliny jest wiele obiektów hotelowych i mnóstwo atrakcji dla turystów, w tym także bardzo dobra regionalna kuchnia, serwowane przez najlepsze lokale w okolicy.

1. Bar Dobrze

Bar Dobrze leży w miejscowości Kłodzko i jest jednym z najbardziej polecanych obiektów gastronomicznych na terenie Kotliny Kłodzkiej. Jego największą zaletą jest domowy wystrój i domowa kuchnia. Posiłki są niezwykle smaczne a ceny bardzo niskie, na dania czeka się bardzo krótko.

2. Restauracja Korona

Restauracja Korona jest kolejnym obiektem gastronomicznym w Kłodzku, w którym warto zjeść obiad czy kolację. Wystrój jest klimatyczny i bardzo ciepły, wnętrza są przytulne, miło się w nich spędza czas. Menu jest mocno urozmaicone, potrawy wyraziste w smaku.

3. Nota Bene

Nota Bene jest kłodzkim lokalem, który oferuje nieskomplikowaną kuchnię i miłą obsługę. Mimo, że czas oczekiwania na posiłek jest dosyć długi, to jednak warto na niego poczekać.

4. Boguszyn

Boguszyn jest restauracją leżącą w Kłodzku, w dzielnicy Boguszyn. Lokal cieszy się bardzo dobrymi opiniami, przede wszystkim ze względu na bardzo duże porcje i syte dania. Lokal jest mały ale nie ma w nim dużych kolejek.

5. Karczma Stary Młyn

Karczma Stary Młyn w Kłodzku, jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia, jeśli chce się skosztować wyjątkowych potraw. Wystrój lokalu bardzo przytulny, wnętrza ciepłe i czyste. Porcje bardzo solidne, chociaż potrawy do najtańszych nie należą. Jednak są warte swojej ceny.

6. Bar Mleczny Pod Twierdzą

Bar Mleczny Pod Twierdzą, to typowy bar mleczny, z prostym i tanim jedzeniem. Lokal cieszy się dużym zainteresowaniem, często można w nim spotkać prawdziwe tłumy. To jedno z ciekawszych miejsc Kłodzka, które jest dobrym przystankiem w zwiedzaniu miasta.

7. Restauracja w Ratuszu

Kolejną ciekawą propozycją Kotliny Kłodzkiej, jest Restauracja w Ratuszu Kłodzka. Wystrój lokalu nawiązuje do starodawnych zamków, jest więc bardzo klimatyczny. Obiekt posiada ogródek, gdzie można zjeść na świeżym powietrzu. Lokal serwuje dania kuchni europejskiej.

8. Daria Pizzeria

Daria Pizzeria jest przykładem kuchni włoskiej w najlepszym wydaniu. Pizzeria mieści się na rynku w Kłodzku, ma więc bardzo dobrą lokalizację. Lokal oferuje typowe dania kuchni włoskiej, pizzę., tagiatelle, zapiekanki itp.

9. Pizzeria Me Gusto

Pizzeria Me Gusto to kolejna bardzo dobra pizzeria w Kłodzku. Lokal jest bardzo gustownie urządzony, jest dosyć elegancki i stylowy. Panuje w nim typowa włoska atmosfera a jedzenie jest bardzo smaczne i nie wyszukane.

10. Restauracja Przy Żelaznym Moście

Restauracja Przy Żelaznym Moście, to lokal o doskonałych opiniach. To lokal na poziomie, gdzie warto zorganizować sobie uroczystość rodzinną i spotkanie biznesowe. Lokal oferuje typową kuchnię europejską, dania są podane bardzo schludnie a obsługa jest niezwykle kompetentna.

4.6/5 - (liczba ocen: 17)

Liczba komentarzy: 1

  • Jako mieszkaniec Kłodzka mogę tylko napisać, że te wiadomości totalnie nie odzwierciedlają rzeczywistości i są chyba utworzone z jakiś statystyk lub algorytmów.
    Proponuje przyjechać do Kłodzka i porównać smaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.