10 najlepszych restauracji w Bałtowie

Bałtów to niewielka wieś znajdująca się w województwie świętokrzyskim.

Wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z kompleksem prahistorycznych kopalń krzemienia pasiastego. Przede wszystkim jest jednak przyciąga za względu na Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Gdzie można dobrze zjeść w Bałtowie?

1. Bałtowski Zapiecek

Bałtowski Zapiecek to miejsce, w którym można delektować się doskonałą kuchnią polską. Na uwagę zasługuje pyszny rosół i żurek po bałtowsku na wiejskiej kiełbasie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na jedno z przepysznych dań rybnych lub wegetariańskich.

2. Zajazd Pod Czarcią Stopką

Zajazd Pod Czarcią Stopką to miejsce, w którym zjemy pyszną pizzę. Lokal jest niezwykle przytulny, a obsługa zawsze staje na wysokości zadania.

3. Jadło Pod Stokiem

Jadło Pod Stokiem to lokal serwujący wybitne dania kuchni polskiej. Miejsce, z którego zawsze wychodzi się najedzonym i w pełni zadowolonym. Rozmaita karta dań sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

4. Zajazd pod „Jarem”

Zajazd pod „Jarem” to miejsce z polską kuchnią. Na uwagę zasługuje pyszny żurek serwowany z jajkiem. Warto również skusić się na pierogi.

5. Pizza z Pieca

Pizza z Pieca serwuje bardzo dobrą pizzę. Lokal z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom włoskich specjałów. Obsługa spisuje się na medal.

6. Bar/Smażalnia Ryb

Bar/Smażalnia Ryb to miejsce obowiązkowe. Świeże ryby podawane w wybitny sposób to coś, czego nie można pominąć, będąc w Bałtowie.

7. Azbi Stacja Kebab

Azbi Stacja Kebab. Miejsce idealne dla osób, które nie lubią długo czekać na jedzenie. Obsługa sprawna i bardzo miła. Kebaby z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

8. Ranczo w Dolinie

Ranczo w Dolinie to wyjątkowe i bardzo klimatyczne miejsce. Wystrój sprawia, że zapragniemy tutaj powrócić. Lokal serwuje wyjątkowo dobre dania z kuchni polskiej. Można również skusić się na serwowane w wyznaczonych godzinach śniadania.

9. Zajazd Przystocze

Zajazd Przystocze serwuje przepyszne domowe obiady. Miłośnicy polskiej kuchni z pewnością będą chcieli tutaj powracać.

10. Sushi 77

Sushi 77 to restauracja w Bałtowie serwująca wybitnej jakości sushi. Miejsce z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kuchni azjatyckiej.

4/5 - (liczba ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.