Ciekawostki

10 interesujących atrakcji w Pokrzywnie

Pokrzywna to przede wszystkim zaginione miasto Roseanu.

To prawdziwa kopalnia atrakcji dla całych rodzin i miejsce zdecydowanie warte polecenia każdemu.

Oto najciekawsze z atrakcji, jakie można tam spotkać.

1. Park Żywiołów

To pierwsza z tych znakomitych atrakcji się tam znajdujących. To doskonała rozrywka zarówno dla tych młodych, jak i również starszych odwiedzających. Labirynty i inne elementy sprawiają, że ta przygoda zostaje w pamięci każdego na długi okres czasu.

2. Kamienny Krąg

To kolejne z tych bardzo ciekawych miejsc. Z tym miejscem wiąże się kilka niezwykle interesujących legend, z którymi bezapelacyjnie warto się zapoznać, będąc właśnie w tamtym miejscu. Sam krąg również robi rewelacyjne wrażenie.

3. Łowisko ryb

To idealne miejsce dla wszystkich pasjonatów wędkarstwa. To właśnie tam jest możliwość połowu ryb. Pozytywny jest tu także fakt, że zarówno sprzęt, jak i również samą przynętę można wypożyczyć już na miejscu. Nic tylko łowić.

4. Tawerna

To miejsce, gdzie na życzenie przyrządza się złowione wcześniej na łowisku ryby, jak i również miejsce, gdzie serwuje się ryby również normalnie. Oferta ryb jest tu spora, dlatego każdy rybny fan znajdzie tu coś dla siebie.

5. Karuzela łańcuchowa

To prawdziwy raj dla najmłodszych, ale i tych starszych, gdyż jest to miejsce, które dostarcza wiele radości i zabawy, ale również wracają wspomnienia, gdy samemu było się dzieckiem i wizyty w takich miejscach były codziennością.

6. Jaskinia dzikich zwierząt

To kolejna świetna, ale i tajemnicza atrakcja. Istnieje wiele legend na temat tego miejsca, z którymi warto się zapoznać, by wizyta tam była jeszcze bardziej ekscytująca i mocniej zapadła w pamięć.

7. Przejażdżka ciuchcią

Najmłodsi odwiedzający mogą radować się podróżą w niezwykle kolorystycznej ciuchci, która zapewni im wiele chwil śmiechów, radości, jak i również pięknych okolicznych widoków.

8. Sztolnia

To kolejna ze znakomitych atrakcji w tamtym miejscu. W samej sztolni czekają liczne niespodzianki i atrakcje, co sprawia, że to doskonała zabawa dla całej rodziny.

9. Snowtubing

To atrakcja popularna szczególnie w porze zimowej. To zjazd na gumowych ślizgach po specjalnie wyznaczonych trasach. Rozrywka pierwsza klasa.

10. Avatar

Znajduje się on tuż przy głównym wejściu do Parku Rosenau. Pojawił się tam by umilać czekanie w kolejce do kina emocji 7D.