Ciekawostki

10 interesujących atrakcji dla dzieci w Dębkach

Dębki to piękna miejscowość, w której zakochuje się każdy, kto był tam chociaż raz w życiu.

To magiczne widoki, które zapierają dech w piersiach od samego początku. Ale to również miejsce, gdzie najmłodsi poczują się jak w raju, gdyż jest tam multum atrakcji, na których punkcie na pewno oszaleją.

Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, które w znaczący sposób podkreślą, skąd bierze się tak wielkie uwielbienie tego miejsca.

1. Park linowy

To pierwsza z niesamowitych atrakcji, jak i również jedna z tych zmuszających do wysiłku. Park linowy to nie tylko doskonała zabawa pełna śmiechu, ale także możliwość sprawdzenia się przez najmłodszych na wielu torach pełnych licznych przeszkód.

2. Stadnina koni

To istny raj dla najmłodszych odwiedzających. Mają one możliwość oglądania tych pięknych zwierząt, pogłaskania ich, ale i również przejażdżki na nich, co niewątpliwie zostanie w ich głowach na wiele długich lat, jako jedno z najlepszych przeżyć.

3. Spływy kajakowe

To świetna rozrywka dla grupy tej trochę starszej młodzieży. Piękne tereny, świetne trasy, to tylko wstęp do tego, jak fantastyczną atrakcją będzie to dla wszystkich, którzy wezmą w tym udział.

4. Plac zabaw

To miejsce, które najmłodsi odwiedzą na pewno. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice. To murowane wiele godzin aktywnej zabawy i dłuższego relaksu dla rodziców obserwujących wyczyny swoich dzieci.

5. Siłownia

Młodzi pasjonaci treningów i dbania o siebie również nie mogli lepiej trafić. Trening na siłowni na otwartym terenie, której otoczenie zabiera dech w piersi, to zdecydowanie to, czego długo się nie zapomina.

6. Lepimy z Gliny

To znakomita pracownia ceramiczna, gdzie najmłodsi będą mogli ulepić z gliny wszystko to, co sobie tylko wymarzą, by na sam koniec po wypaleniu tego, dostać gotowe dzieło jako pamiątkę.

7. Motylarnia

Każde dziecko, które kocha motyle, na pewno zajrzy w to właśnie miejsce. To setki różnorakich gatunków tych barwnych i wspaniałych owadów, które zaczarują każde dziecko, które tylko na nie spojrzy. Tego nie można przegapić.

8. Trasy rowerowe

Najmłodsi, którzy uwielbiają jazdę na rowerze, również tutaj będą mieli możliwość wycieczki rowerowej, w otoczeniu pięknych widoków, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią taką podróż.

9. Plaża

To miejsce obowiązkowe dla całej rodziny. Najmłodsi, będą mogli szaleć, tworząc różnorakie figury z piasku i brać udział w wielu organizowanych tam zabawach.

10. Rejs

To także świetna atrakcja dla najmłodszych, która znajduje się we wsi Nadole. To właśnie stamtąd można wyruszyć w rejs statkiem pasażerskim po Jeziorze Żarnowieckim i zachwycać się wszystkimi widokami, jakie zobaczy się po drodze.