Polska

Wybierz Święta w górach 2019!

Boże narodzenie w górach 2019

Zgiełk przygotowań świątecznych – sprzątanie, gotowanie, gorączkowe przedświąteczne zakupy… a jakby zrezygnować z tych uciążliwych obowiązków i spędzić Święta na mniej lub bardziej aktywnym wypoczynku w górach? Jeśli nie masz jeszcze planów na tegoroczne Boże Narodzenie – zastanów się dobrze, czy nie warto dla odmiany zabrać rodziny w góry!

Boże Narodzenie 2019 w górach

Święta Bożego Narodzenia w górach 2019 to świetna opcja dla wszystkich zabieganych osób, które podczas świątecznego wolnego od pracy chcą się odprężyć i porządnie wypocząć. Wcale nie musisz wyjeżdżać za granicę – nasze polskie góry, czy to Pieniny, Karkonosze czy Bieszczady to fantastyczne miejsce na taki wyjazd. Otrzymujesz nie tylko możliwość fantastycznego wypoczynku i malowniczy, zimowy krajobraz górski jak okiem sięgnąć, ale także niezwykłą atmosferę i świąteczne tradycje. Z roku na rok pogoda coraz rzadziej dopisuje i coraz trudniej o tzw. “białe Święta” – a w górach są one niemal gwarantowane!

Wybierz Święta w górach z kuligiem !

Podczas świątecznego wyjazdu w góry można wypoczywać przy dobrej książce w zaciszu pokoju hotelowego w widokiem na ośnieżone szczyty… ale skoro przyjechaliśmy tę całą drogę, czy nie lepiej spędzić ten czas aktywnie? W końcu czytać można wszędzie, a góry oferują nam wiele niezrównanych atrakcji!

Święta w górach z kuligiem będą wspaniałą atrakcją szczególnie dla najmłodszych, choć także Ci nieco starsi wczasowicze są mile widziani! Na wielbicieli nart czy snowboardu czekają ośnieżone stoki, na których można spędzić całe popołudnie, a wolne chwile można spędzić na wspólnym budowaniu bałwana czy przy rodzinnej bitwie na śnieżki.

Boże Narodzenie w górach z dziećmi

Górskie hotele i ośrodki wypoczynkowe bardzo chętnie goszczą rodziny z dziećmi – także podczas Świąt Bożego Narodzenia. Bez obaw – nawet, jeśli podróżujesz z niemowlęciem lub małym dzieckiem, z pewnością znajdzie się wygodny pokój, który spełni oczekiwania całej rodziny i zapewni Wam komfortowy pobyt.

Na najmłodszych czekają też specjalne kąciki zabaw pełne zabawek dla dzieci w każdym wieku – tak aby Twoje pociechy mogły miło spędzić czas, np. w oczekiwaniu na posiłek. Z kolei dorośli z pewnością docenią pobliskie ośrodki SPA, w których można odprężyć się po aktywnym dniu z rodziną.

Wigilia Twoich marzeń – tylko w górach

Dla osób zainteresowanych świątecznym wyjazdem w góry, ale jeszcze niezdecydowanych na konkretne miejsce czeka Hotel Szczawnica. Wigilia w górach Pieninach to jedna z najpopularniejszych opcji wśród Polaków. Nikogo to nie dziwi – w końcu bajeczne widoki, bliskość natury i świetne położenie tego miejsca gwarantują udany pobyt, z dala od zgiełku charakterystycznego dla bardziej obleganych miejscowości.

Na Boże Narodzenie w górach 2019 serdecznie zaprasza hotel Smile. Nasze pokoje są przyjazne rodzinom, a oprócz usług hotelowych zachęcamy gości do skorzystania z usług naszej restauracji oraz SPA.

Wybierz Święta w górach 2019, a możesz zapomnieć o godzinach zmarnowanych w kuchni! Postaw na Boże Narodzenie w Szczawnicy i zarezerwuj pobyt już teraz!