Polska

10 Top Miejsc na Urodziny dla Dzieci we Włocławku 🎂

urodziny dla dziecka włocławek

Zbliża się data urodzin Twojego dziecka, a Ty nie wiesz, jakie atrakcje zaplanować? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Włocławek oferuje wiele ciekawych możliwości, a poniżej znajdziesz kilka opcji. Zobacz też -> ciekawostki o Włocławku

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci we Włocławku

Urodziny to dla malucha zazwyczaj ważne wydarzenie. Warto świętować ten dzień w odpowiedni sposób. Oferta Włocławka jest tak różnorodna, że bez względu na wiek i preferencje dziecka można znaleźć coś odpowiedniego. Oto kilka najlepszych propozycji:

1. Kids&Play

Sala zabaw pełna atrakcji. Aby się tutaj bawić, trzeba udać się pod adres: Wiejska 24. Są tam klocki Lego, koło fortuny i wiele innych ciekawych atrakcji. Sala zabaw ma swój fanpage na Facebook’u, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat oferty, a także skontaktować się w celu zorganizowania niezapomnianej imprezy urodzinowej dla dziecka.

2. Honolulu

Kolejna świetna propozycja dla małych fanów różnorodnych zabaw. Ta sala zabaw znajduje się przy ulicy Kapitulnej 41. W cenie imprezy urodzinowej wliczone są dwie godziny aktywności z doświadczonym animatorem. Dyskoteka, czy też artystyczne malowanie dziecięcych buziek to tylko niektóre z wielu dostępnych atrakcji. Ciekawą opcją są urodziny nocne. W tym przypadku zabawa trwa od godziny 21 do 8:30. To opcja przeznaczona dla nieco starszych dzieci.

3. Bricks 4 Kidz

Dobra propozycja szczególnie dla fanów klocków Lego. Ta opcja sprawdzi się świetnie, jeśli atrakcje urodzinowe mają nie tylko bawić, ale także uczyć. Bricks 4 Kidz znajduje się przy ulicy Starodębskiej 8. Szczegóły na temat oferty można znaleźć na stronie firmy na Facebook’u.

4. Lucky Star Wzorcownia

Sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli Twoja pociecha lubi grać w kręgle. Lucky Star Wzorcownia znajduje się przy ulicy Kilińskiego 3a/D/25. Taka atrakcja urodzinowa spodoba się szczególnie wówczas, jeśli stawiacie na zabawę i aktywność fizyczną. Poza bowlingiem dostępne są tutaj także stoły bilardowe. Napoje i słone przekąski również są dostępne, a więc niczego co do świetnej zabawy potrzebne nie brakuje.

5. Jump Heaven

Warto postawić na taką trakcję urodzinową, jeśli jubilat i jego goście lubią ruch i dobrą zabawę. Park trampolin jest zlokalizowany przy ulicy Toruńskiej 104 a. Trenerzy prowadzą rozgrzewkę, różnorodne ćwiczenia na trampolinach, grę w zbijaka i siatkówkę, zabawę a basenie wypełnionym miękkimi gąbkami, a nawet pojedynki na poduchy. Takiego spotkania urodzinowego Twoje dziecko na pewno nie zapomni.

6. Multikino

Seans to świetna atrakcja dla każdego małego i większego fana kinowych emocji. Kino jest zlokalizowane przy ulicy Pułaskiego 10/12. Repertuar można sprawdzić online, co jest bardzo wygodne. Seans w kinie może być główną atrakcją albo jedną z wielu na liście urodzinowej. Jeśli chcesz wybrać tę opcję, pamiętaj, aby zarezerwować miejsca na sali kinowej z odpowiednim wyprzedzeniem. Jest to szczególnie ważne, jeśli na spotkanie urodzinowe przyjdzie dużo gości.

7. Wake Park i Park Linowy

Spodoba się tutaj każdemu małemu fanowi ekscytujących przeżyć. Pokonywanie tras i własnych słabości to dla wielu dzieci świetna zabawa. Ruch na świeżym powietrzu wpłynie także pozytywnie na zdrowie i samopoczucie pociech. Park jest urokliwy, a więc po zabawie warto wybrać się na urodzinowy spacer.

8. Park na Słodowie

Dobre rozwiązanie, jeśli lubisz proste rozwiązania. Warto pamiętać, że często właśnie takie sprawdzają się najlepiej. Park na Słodowie jest świetnym miejscem na urodzinowy spacer połączony z zabawami wymyślonymi przez rodziców. Wiele propozycji możesz znaleźć także na blogach. W Parku dostępny jest też dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci.

9. Urodziny dla dziecka w restauracji

To świetne rozwiązania dla nieco starszych dzieci. We Włocławku jest kilka świetnych lokali oferujących smaczne dania i różnorodne napoje. Warto zainteresować się ofertą Hotelu Aleksander oraz Riverside hotel.

10. Wycieczka rowerowa

We Włocławku jest wiele pięknych miejsc, które warto odwiedzić, podróżując na dwóch kołach. Ruch na świeżym powietrzu sprawi, że jubilat i goście będą w świetnych humorach. W trakcie wycieczki rowerowej można zrobić przerwę na piknik, co będzie dodatkową atrakcją.

Czytaj dalej: Najlepsze atrakcje we Włocławku