10 nietypowych miejsc na urodziny dla dzieci w Warszawie

urodziny dla dzieci warszawa

Jeśli zbliżają się urodziny twojego dziecka, to znaczy, że już czas na podjęcie decyzji o organizacji spotkania dla przyjaciół oraz znajomych dzieci. Imprezę urodzinową możesz zorganizować w domu, ale również możesz wybrać nietypowe miejsce, które zachwyci dzieci, jak i dorosłych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 10 najlepszych miejsc na urodziny w Warszawie.

1. Klubokawiarnia Kolonia

Klubokawiarnia Kolonia wyróżnia się przepięknym ogródkiem z mini plażą. Jest to doskonałe miejsce na urodziny w stylu garden party lub luźnego pikniku dla dzieci. Sam budynek jest drewniany, otoczony zielenią i sąsiaduje z klimatycznym parkiem.

2. Teatr Capitol

Teatr Capitol to miejsce, w którym dzieci mogą obcować ze sztuką, ale również zabawą. Impreza urodzinowa jest połączona z występem teatralnym oraz zabawami na koniec występu. Nad całością zabawy czuwa doświadczona animatorka.

3. Dom Zagadek

Urodziny w Domu Zagadek są skierowane do starszych dzieci, które lubią nietypowe gry i zabawy. Cała zabawa rozpoczyna się od godzinnych gier zręcznościowych, logicznych, aby później przejść do właściwej imprezy z tortem i innymi atrakcjami.

4. Gym Generation

Impreza urodzinowa w Gym Generation to zabawa dla aktywnych dzieci. Przyjęcie urodzinowe jest pełne gier i zabaw, między innymi skoków na trampolinach, torów przeszkód z mnóstwem muzyki i uśmiechu. Zabawa urodzinowa jest prowadzona przez profesjonalnych instruktorów sportu.

5. Muzeum Narodowe 

Czy Muzeum Narodowe może być miejscem na imprezę urodzinową? Oczywiście, że tak! Szczególnie jeśli twoje dziecko jest twórcze i kreatywne. W luźnej atmosferze dzieci poznają historie obrazów, a następnie zostają artystami lub poszukiwaczami skarbów.

6. Sala zabaw Fikołki

Jeśli pasją twojego dziecka są kulinaria, to zorganizuj imprezę urodzinową połączoną z gotowaniem w sali zabaw Fiołki. Jubilat ma możliwość wybrania ulubionego dania, które będzie przygotowywał wraz z przyjaciółmi.

8. Przystanek Alpaka

Dzieci uwielbiają zwierzęta, szczególnie jeśli są spokojne. dostojne oraz miłe w dotyku – takie właśnie są alpaki. Zorganizuj imprezę urodzinową na świeżym powietrzu, w otoczeniu ogrodu oraz przemiłych zwierząt.

Manufaktura Cukierków

Każde dziecko kocha słodycze, dlatego warto zorganizować imprezę urodzinową w Manufakturze Cukierków. Dzieci będą mogły własnoręcznie przygotować słodkości na urodzinowy stół.

Park linowy w Józefowie

Park linowy w Józefowie to idealnie miejsce do zorganizowania urodzin dla starszych dzieci, które kochają aktywność fizyczną. Nad przebiegiem całego wydarzenia czuwa instruktor.

Muzeum Domów dla Lalek

Jest to idealne miejsce na urodziny małej księżniczki. Przepiękny wystrój oraz eksponaty domów dla lalek z różnych epok to doskonałe miejsce na organizację urodzin w stylu rodziny królewskiej.

 

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.