10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Wałbrzychu

urodziny dla dzieci wałbrzych

Urodziny dziecka to wyjątkowa data i warto odpowiednio świętować ten dzień. W Wałbrzychu jest wiele miejsc, dzięki którym maluch i jego goście nie będą się nudzić. Poniżej znajdziesz kilka świetnych propozycji, które warto rozważyć.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Wałbrzychu

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Oto 10 najlepszych miejsc pełnych atrakcji dla pociech w różnym wieku:

1. Explora Park

Centrum Aktywnej Edukacji zlokalizowane przy ulicy Stanisława Moniuszki 66I. Bardzo dobra opcja, jeśli stawiasz na naukę przez zabawę i chcesz, aby impreza urodzinowa Twojej pociechy sprawiła wiele radości jubilatowi i jego gościom. Poszukiwanie drogi do wyjścia w gabinecie luster, czy też odkrywanie, że matematyka może być naprawdę ciekawa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Do wyboru jest aż 9 ścieżek tematycznych dla dzieci w różnym wieku.

2. Jump Planet

Park trampolin to doskonałe miejsce dla każdego małego fana ruchu. Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, należy udać się pod adres: Wieniawskiego 19. W ramach imprezy urodzinowej na maluchy czeka aż 2 godziny świetnej zabawy pod okiem doświadczonych instruktorów. Animator prowadzi różne zabawy jak na przykład nauka figur akrobatycznych, czy też gra w zbijaka lub siatkówkę. Możliwości jest wiele. Warto wspomnieć, że przyjęcie urodzinowe może być poprowadzone w języku angielskim.

3. Moja Mała Papugarnia

Świetna atrakcja dla każdego małego fana ptaków. Miejsce jest zlokalizowane przy ulicy Głównej 13. Można zobaczyć tutaj papugi pochodzące z różnych stron świata. Są one oswojone, a więc mogą podlatywać do dzieci i dorosłych, a nawet siadać na głowie, czy też ramionach. Jeśli chcesz umieścić to miejsce na liście urodzinowych atrakcji, pamiętaj, aby przed wejściem do Papugarni, upewnić się, że dzieci wiedzą, jak powinny się zachowywać w obecności ptaków.

4. Park Miejski im. Jana III Sobieskiego

Warto się tutaj wybrać, jeśli chcesz zorganizować aktywne urodziny na świeżym powietrzu. Można przygotować wiele atrakcyjnych aktywności, jak na przykład poszukiwanie wcześniej ukrytych skarbów, czy też opisywanie tego, co się widzi. W przypadku drugiej zabawy chodzi o to, aby jedno dziecko opisywało coś, co obserwuje, a zadaniem innych uczestników jest odgadnięcie, co to jest.

5. Aqua Zdrój

Kolejna świetna propozycja dla fanów aktywnych zabaw. Centrum Sportowo-Rekreacyjne znajduje się przy ulicy Ratuszowej 6. Można skorzystać tutaj z wielu ciekawych atrakcji jak na przykład brodzik ze zjeżdżalniami, gejzery denne, czy też rurowe zjeżdżalnie wodne. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno młodsze, jak i nieco starsze pociechy.

6. Kręgielnia

Dostępna w Hotelu Maria zlokalizowanego przy ulicy Wrocławskiej 134 B. Każdy fan bowlingu na pewno będzie zadowolony. Poza grą w kręgle można skorzystać także ze stołów do bilarda.

7. Kinderplaneta

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Wieniawskiego 19. W ramach przyjęcia urodzinowego są 2 godziny zabawy na placu, kolorowe zaproszenia dla gości, specjalnie przygotowana strefa do świętowania, napoje, upominek dla jubilata. Warto zwrócić uwagę także na ciekawe opcje dodatkowe, czyli piniaty, animator wykonujący malunki na twarzy, animator w pakiecie ze scenariuszem imprezy urodzinowej i malowaniem twarzy.

8. Dziecięca Akademia Rozwoju

Zlokalizowana przy ulicy Wieniawskiego 7/3. Dostępne są tutaj zajęcia dla dzieci w różnym wieku, co jest dużą zaletą. Tworzenie pierwszej w swoim życiu aplikacji? A może programowanie dla najmłodszych? Sprawdź ofertę, a na pewno uda Ci się wybrać coś, co zadowoli małych odkrywców świata. To szczególnie dobra opcja, jeśli chcesz, aby atrakcja urodzinowa była nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do nauki.

9. Stara Kopalnia

Kolejna świetne opcja dla małych odkrywców, którzy są ciekawi świata. Muzeum nauki znajduje się przy ulicy Wysockiego 29. Dostępne są tutaj nie tylko różnorodne warsztaty, ale także inne świetne atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia edukacyjne. Szczegółowe informacje na temat oferty możesz znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Starej Kopalni.

10. Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Szczególną uwagę warto zwrócić na ofertę przeznaczoną dla grup. Dostępne są na przykład zajęcia teatralne, improwizacja kuglarska, zabawa ze sztuką i wiele innych opcji.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.