Europa

Szybko i tanio z Holandii do Anglii? Tylko promem!

statek wycieczkowy
źródło: pixabay.com

Potrzebujesz szybko przedostać się z Holandii do Anglii? Szukasz ciekawej opcji na city break? A może podróżujesz do Irlandii i najwygodniej ci zrobić przesiadkę w Anglii? Wybierz rejs promem z Holandii do Anglii. To wygodna opcja, dzięki której już w kilka godzin przedostaniesz się z jednego kraju do drugiego. Atrakcje czekają na ciebie nie tylko na miejscu, ale też podczas samej podróży – na pewno nie będziesz się nudzić!

Rejsy promem do Anglii i Holandii

W ofercie Stena Line można znaleźć prom do Anglii z Holandii. Linia promowa biegnie z portu Hoek van Holland do Harwich. Harwich znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Anglii, jedynie dwie godziny drogi samochodem od centrum Londynu. Lokalizacja portu będzie atrakcyjna dla tych, którzy chcieliby zwiedzić stolicę Wielkiej Brytanii, ale nie tylko. Z Harwich równie szybko można dostać się do portu Killingholme, z którego jest bardzo blisko do Szkocji. Rejs promem do Anglii to również dobra opcja dla wszystkich, którzy wybierają się do Irlandii. Anglia to świetna baza wypadowa zarówno do Irlandii, jak i Irlandii Północnej. Do obydwu miejsc można dopłynąć z kilku portów.

Promy Holandia – Anglia: dostępne opcje

Rejsy promowe z Holandii do Anglii to najdogodniejsze połączenie między tymi dwoma krajami. Linia jest obsługiwana przez dwa promy: Stena Britannica i Stena Hollandica, co powoduje, że rejsy odbywają się dwa razy dziennie: o 14.15 i 22.00 z Holandi, a także o 9.00 i 23.00 z Anglii. Dostępne opcje pozwalają optymalnie zaplanować podróż. Ile trwają rejsy promem? W zależności od wybranej opcji – Od 6,5 h do 9,5 h. Warto podkreślić, że rejsy promem to idealna opcja nie tylko dla singli, par i grup znajomych, ale też rodzin z dziećmi. Na rejs można się wybrać z całą rodziną, włącznie z pupilami! Na pokładach są dostępne specjalne klatki dla zwierząt, dzięki czemu pieski, kotki lub inne zwierzątka będą mogły bezpiecznie dotrzeć na miejsce.

Rejs promem – podróż pełna wrażeń

Stena Line dba o to, aby pasażerowie promu podczas podróży nie mogli narzekać na nudę. Podróżujący mogą korzystać z dostępnych rozrywek zarówno w dzień, jak i w nocy. Na statku działają restauracje, bary i kawiarnie, w których można coś zjeść lub czegoś się napić i miło spędzić czas. Menu jest na tyle zróżnicowane, że z całą pewnością sprosta nawet najwybredniejszym gustom. Do dyspozycji gości jest także sklepik. W zabiciu nudy z pewnością pomocne okażą się również kafejka internetowa i kino. Z kolei ci, którzy chcieliby się zrelaksować w ciszy i spokoju, mają do dyspozycji kajuty ze wszystkimi wygodami.

Artykuł sponsorowany