10 najlepszych sal zabaw dla dzieci we Wrocławiu

sale zabaw we wrocławiu

Wrocław to prawdziwa stolica kulturalna dolnego śląska, która zachwyca swoim wyrazem każdego odwiedzającego. Przedstawimy Ci listę najciekawszych miejsc na mapie miasta Wrocław, które warto odwiedzić ze swoim dzieckiem.

1. Arena Gigantów

Jest to ogromna przestrzeń prawie 4 000 m2 dedykowanych do rozrywki dla najmłodszych. Znajdziesz tutaj wiele dmuchanych elementów takich jak ogromny i kolorowy zamek do skakania, basen z piłkami, zjeżdżalnie czy też plac zabaw z przeszkodami dla najmłodszych. Dla nieco starszych dzieci została przygotowana Strefa Giganta, a na niej zaawansowane tory przeszkód takie jak wymiatacz eliminator, skoczne kule Wipe Out, ale też wiele zabaw drużynowych, wyścigi, czy logiczne łamigłówki. Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie!

2. Bobolandia

Bobolandia to idealne miejsce, aby zabrać bardzo ruchliwe dzieci, które uwielbiają skakanie, zjeżdżanie oraz współpracę z innymi dziećmi. Na bardzo dużym terenie znajdziesz atrakcje takie jak: małpi gaj, bezpiecznie armatki, spory ogródek z zabawkami, wiele różnorodnych zjeżdżalni w tym 10-metrowa zjeżdżalnia rolkowa. Jeśli chcesz trochę odpocząć, to do dyspozycji są stoły bilardowe, cymbergaj, a także, gdy edukacyjne. Rodzice mają również do dyspozycji dostępny jest internet bezprzewodowy Wi-Fi, dzięki któremu mogą relacjonować postępy swojego dziecka lub trochę odpocząć.

3. Sala zabaw Fikołki

Sala zabaw Fikołki znajduje się w centrum handlowym, dlatego jest to idealne miejsce dla dzieci, kiedy chcesz spokojnie zrobić zakupy. Na miejscu znajdziesz kilkupoziomową konstrukcję zbudowaną z dmuchanych zamków, zjeżdżalni oraz trampolin. A jeśli chcesz spędzić czas z dzieckiem to również możesz odkryć kącik malucha z przytulną kawiarnią. Fikołki to nie tylko sala zabaw, ale również możliwość uczestniczenia w tematycznych warsztatach prowadzonych przez pasjonatów gotowania, majsterkowania i eksperymentów.

4. Klockownia

Jeśli w twoim domu wśród zabawek królują klocki, to koniecznie musisz zabrać swoje dziecko w to miejsce. W sali zabaw Klockownia dzieci mogą korzystać z klocków o niepowtarzalnych kształtach, kolorach, różnej wielkości i strukturze. Maluchy wkraczają w świat klocków, którymi mogą bawić się przez bardzo długi czas. Co ważne, każdy może zbudować co chce, ponieważ nie ma jednego wzoru czy instrukcji, co również oznacza, że nigdy już nie zostanie wybudowana ta sama budowla.

5. Loopy’s World

Sala zabaw Loopy’s World to ponad 4000 m2 do twojej oraz dzieci dyspozycji, ponieważ nie tylko maluchy, ale również rodzice i opiekunowie mogą wspólnie spędzać czas. Czas możecie przeznaczyć na skakanie na trampolinach, przejście przez tunele, zjeżdżalnie oraz małpi gaj. Jeśli chcesz spędzić ten czas dużo spokojniej to czekają na was klocki, zabawki oraz różnego rodzaju gry. Jeśli jednak wolisz, aby dzieci bawiły się wspólnie, to możesz odpocząć w przyjemnej kawiarni nieopodal sali zabaw.

6. Sala zabaw Piotruś

Kolorowa sala zabaw Piotruś to wielopoziomowa konstrukcja, w której znajdują się 6-metrowa wieża do wspinania dla dzieci, wiele labiryntów, małpi gaj oraz długie zjeżdżalnie, oraz ogromny basen z piłeczkami. Maluch może bawić się indywidualnie, ale także z rówieśnikami i innymi dziećmi. Sala zabaw Piotruś jest dedykowana dla bardzo ruchliwych i odważnych dzieci, które chcą przełamywać własne bariery.

7. Fioletowa Sowa

Sala zabaw Fioletowa Sowa to doskonałe miejsce dla bardzo aktywnych dzieci, które kochają ruch, ale także rywalizację. W Fioletowej Sowie znajdziesz ogromny tor przeszkód połączony z różnego rodzaju aktywnościami, które dzieci muszą wykonać, aby przejść dalej. Nie jest to proste, a to jest chyba najważniejsze, aby dzieci mogły zmierzyć się z wyzwaniami. Dzieci mogą bawić się indywidualnie, ale również wspólnie.

8. Labibu

Sala zabaw Labibu znajduje się w centrum handlowym, dlatego cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Do dyspozycji dzieci została zbudowana dwupoziomowa konstrukcja z ciekawymi labiryntami, długimi zjeżdżalniami oraz ulubionym basenem z miękkimi i kolorowymi piłeczkami. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym e Labibu jest podłoga interaktywna oraz multimedialne monitory z grami, które są dostępne dla młodszych oraz starszych dzieci. Do dyspozycji rodziców został oddany kącik kawowo-prasowy, gdzie możesz odpocząć i równocześnie mieć oko na swojego malucha.

9. Pikoland Astra

Sala zabaw Pikoland Astra to zupełnie inny wymiar zabaw dla dzieci. To tutaj twoje dziecko będzie mogło się zmierzyć wieloma grami logicznymi, edukacyjnymi, a także zręcznościowymi. Wszystkie gry oraz zabawki zostały wykonane ręcznie z bezpiecznych materiałów dla dzieci. Jeśli twój maluch preferuje jednak tradycyjne zabawy, to również takie tutaj znajdzie i są to między innymi: małpi gaj ze zjeżdżalnią oraz trampoliny. Dla mniejszych dzieci została stworzona strefa malucha, w której znajduje się niewielka ścianka wspinaczkowa, elektryczne auta i koparki.

10. Dzieciolada

Dzieciolada to nowoczesna klubokawiarnia, która w swojej ofercie ma salę zabaw, możliwość organizacji urodzin oraz zabaw i warsztatów tematycznych. W sali zabaw znajduje się małpi gaj, czyli plac zabaw ze zjeżdżalnią, basenem z kulkami oraz tor przeszkód. Oprócz sali zabaw, w Dzieciolada znajdziesz strefę malucha, strefę relaksu oraz strefę kreatywnej zabawy, a wszystko utrzymane w bardzo nowoczesnej koncepcji klubokawiarni.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.