Polska

10 Najlepszych Sal Zabaw dla Dzieci w Bydgoszczy 🤸‍♂️

sala zabaw w Bydgoszczy

Bydgoszcz to miasto znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim. Jego największymi atrakcjami, które przyciągają turystów, są na przykład Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Wyspa Młyńska czy Wenecja Bydgoska.

Nie brakuje tutaj również atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych, a wśród nich sal zabaw, w których można urządzić urodziny lub też spędzić kilka godzin na świetnej zabawie. Które z nich są najciekawsze? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

1. Family Park

Bydgoszcz Centrum Zabaw Rodzinnych to największy kompleks tego rodzaju w mieście. Na jego terenie znajdują się między innymi autka, ścianka wspinaczkowa, trampoliny czy zjeżdżalnie i huśtawki. Cała zabawa maluchów odbywa się pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy wiedzą, jak sprawić, aby wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Na miejscu można również zorganizować urodziny, podczas których dzieci mogą liczyć na słodki poczęstunek, świetną zabawę z animatorami oraz korzystać z pneumatycznych armatek, samochodzików i wielu innych atrakcji.

2. Sala zabaw Pikobelo

Sala zabaw Pikobelo to miejsce, w którym dzieci będą miały styczność z wieloma bohaterami ulubionych bajek takich, jak „Minionki”. Znajduje się tutaj piętrowy małpi gaj z torem przeszkód i zjeżdżalniami, palma z kokosami, która tak naprawdę jest karuzelą, ścienne mmoduły z grami czu też interaktywna podłoga, która motywuje dzieci do aktywności fizycznej.

3. Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek”

Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek” to kompleks podzielony na strefy tematyczne. Znajdują sie tutaj na przykład strefa dla najmłodszych dzieci, boisko, statek piracki czy baseny z kolorowymi kulkami. Na terenie kompleksu odbywają sie również najróżniejsze warsztaty, podczas których dzieci mają okazję rozwijać swoje zainteresowania lub zdobywać zupełnie nowe umiejętności.

4. Figlowisko

Figlowisko to sala zabaw dla dzieci, które lubią od czasu do czasu poczuć dreszczyk emocji. Znajdują się tutaj najróżniejsze atrakcje, które pozwalają sprawdzić zwinność , refleks czy umiejętność logicznego myślenia. Poza wysokimi zjeżdżalniami, barwnymi labiryntami czy basenami z kulkami, są tutaj również gry interaktywne, ściana wspinaczkowa czy tyrolka. Na terenie tego nowoczesnego kompleksu można również zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci, podczas której zostanie otwarty owocowy szampan, a w górę wystrzeli błyszczące confetti. Ponadto w programie urodzinowym znajdują się również malowanie twarzy, warsztaty z konstruowania lub tworzenia slime’ów czy też zabawa na ściance wspinaczkowej.

5. Park 17

Centrum Zabaw i Trampolin Park 17 to miejsce, w którym świetnie odnajdą się dzieci z niespożytą energią, które mogą szaleć do utraty sił. Znajdują się tutaj bezpieczne trampoliny, na których dzieci mogą wzbijać się wysoko w powietrze, a wielkie baseny z piankowymi blokami pozwalają na miękkie lądowanie. Wiele radości maluchom zapewniają również kolorowe labirynty pełne przeszkód i niespodzianek.

6. „Dzień Dobry”

„Dzień Dobry” to nietypowa sala zabaw dla dzieci, w której dominują drewniane konstrukcje, pozwalające na zapewnienie dzieciom zabawy, ale przede wszystkim rozwoju ruchowego. Znajdują się tutaj małe ścianki wspinaczkowe, strefa czytelnika, a także ogromna ilość układanek, które rozwijają umiejętność logicznego myślenia. Odtworzono tutaj warsztat, stragan, szpital czy dom, w których dzieci mogą odgrywać scenki nawiązujące do życia codziennego, a w części stolikowej można się napić i coś przekąsić.

7. Centrum Fantazja

Centrum Zabaw i Edukacji „Fantazja” to miejsce, w którym znajdują się kolorowe dmuchańce, zjeżdżalnie, huśtawki i ogromne piłki do skakania, a przede wszystkim ogromna ilość najróżniejszych zabawek, z których dzieci mogą korzystać samodzielnie lub w grupie. Pracujące tutaj animatorki aktywizują dzieci i zachęcacją je do wspólnej zabawy lub udziału w licznych warsztatch. Na miejscu odbywają się również urodziny dla dzieci, podczas których maluchy dostają poczęstunek, papierowe czapeczki i znajdują się pod opieką wykwalifikowanych animatorek.

8. Happy On

Happy On to nowoczesny kompleks z zaangażowanymi pracownikami, którzy zajmują się organizacją tematycznych urodzin dla dzieci i nastolatków. Każda impreza to osobny scenariusz dopasowany do potrzeb solenizanta i jego przyjaciół. Odbywają sie tutaj zarówno pidżama party, jak i imprezy nawiązujące do Tik Toka i jego największych gwiazd.

9. Sala zabaw „Luna”

Sala zabaw „Luna” to miejsce stworzone z myślą o energicznych kilkulatkach. Na tereniesporego kompleksu znajdują się rozmaite zjeżdżalnie, baseny z kulkami, namioty, huśtawki i konstrukcje zabawowe, które pozwalają na wiele godzin znakomitej zabawy. Na miejscu pracują animatorki, które bez problemu angażują dzieci w zabawę i sprawiają, że maluchy chętnie się integrują.

10. „Bajkowy Labirynt”

„Bajkowy Labirynt” to rodzinne centrum rozrywki, w którym znajdują się liczne atrakcje stworzone z myślą o dzieciach w różnym wieku. Znajdują się tutaj baseny z kolorowymi kulkami, barwne zjeżdżalnie, huśtawki i konstrukcje imitujące labirynt, w którym znajdują się przeszkody i niespodzianki. Dzieci mogą tutaj szaleć do woli w małpim gaju albo w skupieniu tworzyć wielkie konstrukcje z klocków.

2.5/5 - (liczba ocen: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *