10 Najlepszych Sal Zabaw dla Dzieci w Krakowie

sale zabaw w krakowie

Chcesz doskonale bawić się ze swoim dzieckiem przez cały dzień? Miasto Kraków to niezmierzone możliwości wykorzystania wolnego czasu w różnego rodzaju salach zabaw. Jaka jest najlepsza sala zabaw dla dzieci w Krakowie? Koniecznie sprawdź 10 propozycji sal zabaw dla dzieci w Krakowie.

1. Wioski Świata

Nauka połączona z doskonałą zabawą i podróżowaniem. Na niewielkim terenie możesz przenieść się do domów wielu plemion na świecie takich jak tradycyjna wioska z Ghany, chatę z Peru, indiańskie tipi, arktyczne igloo, mongolską jurtę oraz papuaski dom na palach. To tutaj możesz wraz z dzieckiem poznać wyposażenie tych chatek oraz poznać tradycję dzieci z tych miejsc świata. Możesz być pewna, że dziecko będzie chciało odwiedzić każde z tych miejsc na żywo. Poznanie innej perspektywy życia w innych strefach poszerza horyzonty.

2. Centrum Edukacji Lotniczej

Jeśli twoje dziecko chce zostać pilotem, stewardem lub stewardessą, to koniecznie wybierzcie się na wspólną wycieczkę do Centrum Edukacji Lotniczej. To miejsce jest również doskonałym wstępem do dalekich podróży samolotowych, ponieważ jest to małe lotnisko wraz z całą infrastrukturą, a także możliwością udziału w grach edukacyjnych takich jak lekcje z zakresu funkcjonowania lotniska, teatrzyki lotniskowe dla najmłodszych, czy warsztaty podróżnicze dla rodzin. Jeśli chcesz przekonać się jak to jest być z drugiej strony lotniska to koniecznie zajrzyj do Centrum Edukacji Lotniczej.

3. Gojump

Jeśli twoje dziecko rozpiera energia i tylko aktywność fizyczna jest w stanie ją spożytkować, to polecamy Ci park trampolin Gojump. Rodzinne spotkania w Gojump to doskonały sposób na aktywną rozrywkę, której brakuje dzieciom, ale również dorosłym. Park Trampolin to 2500 m2 przeznaczonych do Waszej dyspozycji, aby dobrze się bawić. Możesz wykorzystać czas na skakanie, próby akrobacji, a także na gry zespołowe.

4. Helili Kraina Wyobraźni

Sala zabaw Helili to przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci, które chcą bawić się indywidualnie lub w większych grupach. Jest to miejsce z drewnianymi, pięknymi dekoracjami oraz zabawkami, które zachwycą najmłodszych. W Helili możesz zorganizować również urodziny lub zajęcia warsztatowe dla różnych grup wiekowych. Spędź czas ze swoim dzieckiem w miłej i przytulnej atmosferze.

5. Małe Miasto Wielka Wyobraźnia

Sala zabaw Małe Miasto Wielka Wyobraźnia to interaktywny sposób na spędzenie wolnego czasu dziecka. W budynku zostało zbudowane małe miasteczko, które idealnie dopasowuje się do wzrostu dziecka. Każdy maluch może wybrać zawód, jaki go interesuje, są miejsca na sprzedawców, fryzjerów, weterynarzy. Dziecko może poznać nowy zawód, a także poznać inne dzieci podczas zabawy.

6. Nelon – bawialnia ekologiczna

Jeśli są ważne dla Ciebie wartości związane z ochroną środowiska to sala zabaw Nelon jest dedykowana właśnie dla Was. To tutaj znajdziesz w pełni ekologiczne, wytrzymałe zabawki z drewna, które pokocha twoje dziecko. Oprócz indywidualnej zabawy możesz zorganizować warsztaty dla większej grupy dzieci lub spotkanie urodzinowe.

7. Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema

Ogród Doświadczeń w Krakowie to doskonałe miejsce na naukę i zabawę na świeżym powietrzu o powierzchni prawie 6 hektarów. W samym Ogrodzie Doświadczeń znajduje się 110 urządzeń, które zademonstrują twojemu dziecku, a także tobie, w jaki sposób działają zjawiska z obszaru mechaniki, optyki, hydrostatyki, czy akustyki. Jeśli twoje dziecko jest młodsze i nie może wziąć udziału w bardziej skomplikowanych zabawach, to zawsze możesz skorzystać z trzech stref dla najmłodszych o nazwach „Odlotowy plac zabaw”, „Naukowa siłownia” i „Piaskowa planeta”.

8. Przewrotki

A może zabawa w stylu amerykańskich lat. 90? Przewrotki to pierwsza wrotkarnia w Krakowie, z doskonałą atmosferą i muzyką, która dodaje energii do dalszej zabawy. Przewrotki to bezpiecznie miejsce do rozpoczęcia nauki jazdy na wrotkach. Dla twojego dziecka może być to ciekawa zabawa, a także miłe spędzenie czasu w rodzinnej i ciepłej atmosferze.

9. Szpulka pod palmą

Jest to sensoryczny plac zabaw, który wygląda jak prawdziwy, a znajduje się w budynku. Dla każdego rodzica rozwój sensoryczny dziecka powinien być niezwykle istotny, dlatego koniecznie wybierz się ze swoim maluchem właśnie do Szpulki pod plamą. Znajdziesz tam przestrzeń ze sztuczną trawą oraz ekologicznymi zabawkami, które przyciągną wzrok dziecka. Jednocześnie może bawić się wiele dzieci, także zapewnisz również dziecku socjalizację oraz możliwość zabawy z innymi maluchami.

10. Centrum zabaw Akukuu

Jest to wyjątkowa sala zabaw, w której każde dziecko może bawić się do woli. Znajdziesz tutaj różnego rodzaju zjeżdżalnie, a także baseny z kulkami, wiele trampolin i karuzele. Dla większych dzieci została przygotowana sala multimedialna oraz dyskotekowa, a także strefa gokartów i małego sportowca. To tutaj dziecko może dobrze się bawić w niezobowiązującej atmosferze. Centrum zabaw Akukuu jest doskonałym miejscem, aby poczuć wolność i dać upust swojej energii poprzez różnego rodzaju aktywności.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.