9 Najlepszych Sal Zabaw dla Dzieci w Białymstoku

sala zabaw w Białymstoku

Białystok to stolica województwa podlaskiego i miasto chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na liczne atrakcje. Do największych z nich należą między innymi Pałac Branickich czy Muzeum Podlaskie. Jaka Sala zabaw dla dzieci jest godna polecenia? W jakich miejscach są najlepsze zabawy dla dzieci?

W mieście nie brakuje również kompleksów tworzonych z myślą o najmłodszych. Jakie sale zabaw dla dzieci warto odwiedzić? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Sala zabaw Fabryka Misia

Fabryka Misia to sala zabaw dla dzieci, w której twórcy dołożyli wszelkich starań, aby przenieść do rzeczywistości świat baśni. Na terenie Fabryki Misia znajdują się małpi gaj ze zjeżdżalniami i torem przeszkód, strefa maluszka, trampoliny czy pajęcza wieża. Miejsce to może również stać się lokalem na imprezę urodzinową dziecka, podczas której nasi milusińscy tańczą w deszczu baniek mydlanych, mają malowane twarze, mogą bawić się samodzielnie lub razem z kreatywną animatorką. Jest to bardzo fajna bawialnia dla dzieci.

2. Sala zabaw Krokospoko

Kryty plac zabaw Krokospoko to jedna z najciekawszych i najnowocześniejszych sal zabaw na terenie Białegostoku, w której znajdują się bardzo zaawansowane konstrukcje zabawowe, labirynty, tory przeszkód i długie zjeżdżalnie wiodące wprost do basenów wypełnionych kolorowymi kulkami. Są tutaj również trampoliny, boiska i strefy dla mniejszych dzieci, które mogą bez ograniczeń korzystać z najróżniejszych zabawek. Ponadto w strefie kawiarnianej można skosztować smacznych przekąsek na słono lub słodko i odpocząć przed dalszym ciągiem wciągającej zabawy dla dzieci.

3. Sala zabaw Fantazja

Sala zabaw i centrum zabaw dla dzieci „Fantazja” oferuje maluchom wszystko to, czego można spodziewać się w tego rodzaju kompleksach. Maluchy mogą więc szaleć na różnorodnych zjeżdżalniach i huśtawkach, a także pokonywać pełnie niespodzienek tunele. Cała zabawa przebiega pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, którzy dokładają wszelkich starań, aby wszyscy mali goście świetnie się tutaj bawili. Na miejscu można również zorganizować urodziny w wydzielonej sali, podczas których serwowany jest poczęstunek, a dzieci do zabawy zachęca sympatyczna animatorka.

4. Sala zabaw Fajnie tu

„Fajnie tu” to Centrum Dziecięcej Aktywności, na terenie którego dzieci w różnym wieku mogą się nie tylko świetnie bawić, ale również rozwijać i uczyć. Odbywają się tutaj zajęcia ruchowe dla najmłodszych maluchów czy kreatywne warsztaty dla starszych dzieci. Na terenie kompleksu znajdują się również ogromne klocki, interaktywne gry i logiczne układanki. Rodzice, którzy zdecydują się na urządzenie tutaj imprezy urodzinowej dla dziecka, mogą wybrać standardowe urodziny z animatorką i poczęstunkiem lub też tematyczną imprezę skrojoną idealnie pod upodobania malucha.

5. Sala zabaw Wesoła Dżungla

Wesoła Dżungla to sala zabaw dla dzieci, której ściany pokryte są graffiti przedstawiającym dzikie zwierzęta i w której każde dziecko znajdzie coś interesującego dla siebie. Znajdują się tutaj atrakcyjny małpi gaj, małe pojazdy dla najmłodszych, a także tematyczne kąciki, w których dzieci mogą odgrywać scenki inspirując się scenami z życia codziennego.

6. Sala zabaw Fikoland

Fikoland to sala zabaw stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach. Kolorowy i przyjazny kompleks zachęca do zabawy i rozwijania podstawowych umiejętności. Znajdują się tutaj między innymi tory przeszkód, baseny z kolorowymi kuleczkami czy też fantazyjne zjeżdżalnie. Dzieci mogą również wziąć udział w grupowej zabawie pod okiem animatorek, które dbają o ich bezpieczeństwo i o to, aby każdy dobrze spędzał tutaj czas.

7. Sala zabaw Planeta Urwisa

Kryty plac zabaw Planeta Urwisa to miejsce, w którym najmłodsi mogą spędzić wiele godzin, korzystając z najróżniejszych atrakcji i zabawek. Znajdują się tutaj ciekawe zjeżdżalnie, huśtawki, tunele z niespodziankami oraz wiele obiektów, które można wykorzystać w ferworze zabawy. Pokryte barwnymi grafikami ściany kompleksu sprawiają, że miejsce to jest przyjazne.

8. Sala zabaw Bajkoland

Bajkoland to innowacyjna sala zabaw dla dzieci, na której poza standardowymi atrakcjami, znalazło się również wiele propozycji na miarę naszych czasów. Są tutaj więc pneumatyczne armatki, sala multimedialna i xBox Kinect z wariantami dla dziewczynek i chłopców. Ponadto na terenie kompleksu znajdują się też fontanna z piłeczkami w różnych kolorach, trampoliny i mnóstwo bajkowych postaci. Oragnizowane są tutaj również dyskoteki, a rodzice mogą w tej niesamowitej krainie zorganizować dziecku niezapomniane urodziny ze słodkim poczęstunkiem i udziałem animatora. Jest to fantastyczna bawialnia dla dzieci.

9. Sala zabaw Psotnik

Psotnik to centrum zabaw dla dzieci, na terenie którego znajduje się mnóstwo obiektów uwielbianych przez dzieci. Są tutaj kolorowe zjeżdżalnie i baseny z piłeczkami, tory przeszkód zabezpieczone siatkami, a także wiele gadżetów, które można wykorzystać podczas zabawy dla dzieci.

Czytaj dalej: Najlepsze atrakcje dla dzieci w Białymstoku

5/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.