9 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Białymstoku

sala zabaw w Białymstoku

Białystok to stolica województwa podlaskiego i miasto chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na liczne atrakcje. Do największych z nich należą między innymi Pałac Branickich czy Muzeum Podlaskie.

W mieście nie brakuje również kompleksów tworzonych z myślą o najmłodszych. Jakie sale zabaw warto odwiedzić? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Fabryka Misia

Fabryka Misia to kompleks, którego twórcy dołożyli wszelkich starań, aby przenieść do rzeczywistości świat baśni. Na terenie Fabryki Misia znajdują się małpi gaj ze zjeżdżalniami i torem przeszkód, strefa maluszka, trampoliny czy pajęcza wieża. Miejsce to może również stać się lokalem na imprezę urodzinową dziecka, podczas której dzieci tańczą w deszczu baniek mydlanych, mają malowane twarze, mogą bawić się samodzielnie lub razem z kreatywną animatorką.

2. Krokospoko

Krokospoko to jedna z najciekawszych i najnowocześniejszych sal zabaw na terenie Białegostoku, w której znajdują się bardzo zaawansowane konstrukcje zabawowe, labirynty, tory przeszkód i długie zjeżdżalnie wiodące wprost do basenów wypełnionych kolorowymi kulkami. Są tutaj również trampoliny, boiska i strefy dla mniejszych dzieci, które mogą bez ograniczeń korzystać z najróżniejszych zabawek. Ponadto w strefie kawiarnianej można skosztować smacznych przekąsek na słono lub słodko i odpocząć przed dalszym ciągiem wciągającej zabawy.

3. Fantazja

Centrum Dla Dzieci „Fantazja” oferuje maluchom wszystko to, czego można spodziewać się w tego rodzaju kompleksach. Maluchy mogą więc szaleć na różnorodnych zjeżdżalniach i huśtawkach, a także pokonywać pełnie niespodzienek tunele. Cała zabawa przebiega pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, którzy dokładają wszelkich starań, aby wszyscy mali goście świetnie się tutaj bawili. Na miejscu można również zorganizować urodziny w wydzielonej sali, podczas których serwowany jest poczęstunek, a dzieci do zabawy zachęca sympatyczna animatorka.

4. Fajnie tu

„Fajnie tu” to Centrum Dziecięcej Aktywności, na terenie którego dzieci w różnym wieku mogą się nie tylko świetnie bawić, ale również rozwijać i uczyć. Odbywają się tutaj zajęcia ruchowe dla najmłodszych maluchów czy kreatywne warsztaty dla starszych dzieci. Na terenie kompleksu znajdują się również ogromne klocki, interaktywne gry i logiczne układanki. Rodzice, którzy zdecydują się na urządzenie tutaj imprezy urodzinowej dla dziecka, mogą wybrać standardowe urodziny z animatorką i poczęstunkiem lub też tematyczną imprezę skrojoną idealnie pod upodobania malucha.

5. Wesoła Dżungla

Wesoła Dżungla to sala zabaw, której ściany pokryte są graffiti przedstawiającym dzikie zwierzęta i w której każde dziecko znajdzie coś interesującego dla siebie. Znajdują się tutaj atrakcyjny małpi gaj, małe pojazdy dla dzieci, a także tematyczne kąciki, w których dzieci mogą odgrywać scenki inspirując się scenami z życia codziennego.

6. Fikoland

Fikoland to sala zabaw stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach. Kolorowy i przyjazny kompleks zachęca do zabawy i rozwijania podstawowych umiejętności. Znajdują się tutaj między innymi tory przeszkód, baseny z kolorowymi kuleczkami czy też fantazyjne zjeżdżalnie. Dzieci mogą również wziąć udział w grupowej zabawie pod okiem animatorek, które dbają o ich bezpieczeństwo i o to, aby każdy dobrze spędzał tutaj czas.

7. Planeta Urwisa

Planeta Urwisa to miejsce, w którym dzieci mogą spędzić wiele godzin, korzystając z najróżniejszych atrakcji i zabawek. Znajdują się tutaj ciekawe zjeżdżalnie, huśtawki, tunele z niespodziankami oraz wiele obiektów, które można wykorzystać w ferworze zabawy. Pokryte barwnymi grafikami ściany kompleksu sprawiają, że miejsce to jest przyjazne.

8. Bajkoland

Bajkoland to innowacyjna sala zabaw, na której poza standardowymi atrakcjami, znalazło się również wiele propozycji na miarę naszych czasów. Są tutaj więc pneumatyczne armatki, sala multimedialna i xBox Kinect z wariantami dla dziewczynek i chłopców. Ponadto na terenie kompleksu znajdują się też fontanna z piłeczkami w różnych kolorach, trampoliny i mnóstwo bajkowych postaci. Oragnizowane są tutaj również dyskoteki, a rodzice mogą w tej niesamowitej krainie zorganizować dziecku niezapomniane urodziny ze słodkim poczęstunkiem i udziałem animatora.

9. Psotnik

Psotnik to centrum zabaw dla kilkulatków, na terenie którego znajduje się mnóstwo obiektów uwielbianych przez dzieci. Są tutaj kolorowe zjeżdżalnie i baseny z piłeczkami, tory przeszkód zabezpieczone siatkami, a także wiele gadżetów, które można wykorzystać podczas zabawy.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.