5 Najlepszych Restauracji Meksykańskich w Krakowie 2023

tortilla

Meksykański klimat jest nie do podrobienia. Niesamowite stroje, niepowtarzające się święta i obyczaje. Najlepszą restauracją meksykańską jest oczywiście taka, która ten klimat oddaje w pełni, a goście przestępując przez jej próg zapomną, że są w polskim mieście i przeniosą się do Meksyku! Poznaj top 5 restauracji meksykańskich na terenie Krakowa.

1. „Poco Loco”

Tutaj na pewno Ty oraz Twoi bliscy przeniesiecie się myślami do orientalnego kraju, jakim jest Meksyk. Restauracja utrzymana jest nie tylko w meksykańskim stylu, ale również w jego kolorach. Meksyk jest bowiem krajem bardzo barwnym. Na każdym zakręcie można spotkać tam mnóstwo kolorów, od zielonych, niebieskich, aż po różowe i fioletowe. W „Poco Loco” taka kolorystyka jest utrzymana, co dodaje efektu i atmosfery! Goście knajpy kwitują pobyt tutaj w naprawdę pozytywny sposób. „Jest to uczta dla kubków smakowych”! Przepyszne tortille, taco, burrito loco, to wszystko dostaniesz tutaj w świetnych cenach. Miejsce to znajdziesz przy ulicy Czystej 9.

2. „Taco Mexicano”

Tutaj kolorów nie zabrakło. Nie tylko cały wystrój jest niesamowicie radosny, ale nawet jedzenie podawane jest na różnokolorowej porcelanie, co dodaje do klimatu i atmosfery. A na niej się skupiając, jest ona tutaj naprawdę niepowtarzalna. Już po przekroczeniu progu restauracji da się ją poczuć. Obsługa jest świetna, przyjazna i bardzo doświadczona w tym, co robi. Najważniejsze w knajpach jest jednak jedzenie, a tutaj, wprost palce lizać! Z całą rodziną, czy grupką znajomych, najesz się tutaj za niewiele, a wrażenia smakowe pozostaną z Tobą do końca dnia. Z pewnością będziesz zachwycony tym meksykańskim jedzeniem! „Taco Mexicano” swoje położenie znalazło przy ulicy Poselskiej 20.

3. „Manzana 3.0”

Tutaj już nie jest tak kolorowo, jednak to nie odejmuje temu miejscu, ponieważ kolory zostały dodane tutaj bardzo inteligentnie. Miejsce to idealne będzie dla osób, które chcą usiąść kameralnie wraz ze swoimi bliskimi i zjeść przepyszne specjały kuchni meksykańskiej. Do dyspozycji gości pozostawione jest specjalne menu z tapas oraz ogromny wybór tequili. Miejsce stylizowane jest na bar latynoski, co oczywiście bardzo oddaje klimat Meksyku. Przygotowano również miejsca na zewnątrz, które polecamy w ciepłe dni. Knajpa znajduje się przy ulicy Kupa 6.

4. „Tres Amigos”

Już sama nazwa tej restauracji brzmi orientalnie, a to dopiero słodki początek! Dla wielbicieli meksykańskiej kuchni ta knajpa jest wyborem idealnym, każdy znajdzie tu coś specjalnego dla siebie. Bez problemu można poprosić również o łagodne wersje dań. Porcje, za niewielką cenę, są naprawdę duże. Każde danie podawane jest na pięknej porcelanie, estetycznie ułożone. Obsługa lokalu jest bardzo miła, przyjazna, witająca gości z uśmiechem na twarzy. Miejsce znajduje się przy ulicy Marii Konopnickiej 28.

5. „Mexican Food”

Sama nazwa podpowiada nam, że znajdziemy tutaj specjały kuchni meksykańskiej. Knajpa jest kameralna, bardzo przytulna i świetnie wystrojona. Obsługa na ogromny plus, zawsze gotowa do odpowiedzi na każde pytanie klienta. Jedzenie przepyszne, za niedużą cenę można zjeść sporą porcję! „Mexican Food” znajduje się na Placu Targowym Nowego Kleparzu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.