Podróże

Rejsy wycieczkowe z Polski – ciekawe rejsy po Morzu Bałtyckim dla każdego! Sprawdź nasze propozycje!

rejs

Gdy upalne lato dawno odeszło w siną dal, tegoroczne wakacje pozostają już tylko miłym wspomnieniem, a popołudniami zaczyna ogarniać Cię jesienna melancholia i zgnuśnienie, to jasny znak, że pora zaplanować nową wspaniałą przygodę. Czasem wystarczy nawet kilka dni z dala od szarej codzienności i rutyny, aby odzyskać właściwą perspektywę i naładować pozytywną energią baterie na kolejne tygodnie i miesiące.

Nie masz pomysłu na ciekawy wyjazd? Brakuje ci czasu na poszukiwania i organizację wycieczki? Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Rejsy wycieczkowe z Polski – zachwycająca przygoda na wyciągnięcie ręki!

Każdy dobrze zna ten stan przyjemnej ekscytacji, który towarzyszy oczekiwaniu na miły wyjazd.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak samodzielnie dostarczyć sobie wspaniałych wrażeń i zaplanować wycieczkę w nieznane. Rejsy wycieczkowe po Morzu Bałtyckim to szansa na niezapomnianą i relaksującą przygodę, która wprawi cię w znakomity nastrój.

Weekend na morzu – relaks z najbliższymi.

 Gdy czujesz zmęczenie i przytłoczenie codziennymi obowiązkami, wybierz się w weekend z ukochaną osobą lub całą rodziną na dwudniowy rejs przez Bałtyk, z noclegiem na statku i rozrywką dla dorosłych i dzieci. Wieczorem możesz zjeść pyszną kolację w jednej z restauracji, a potem bawić się do białego rana na dyskotece. Po śniadaniu możesz wziąć udział w programie rozrywkowym, zrelaksować się w SPA albo wybrać się na zakupy. Dzieci zaś będą zachwycone bogatym wyborem atrakcji i podróżą wielkim statkiem.

Mikołajki na morzu – najlepszy prezent dla dzieci!

Mikołajki na morzu to dwudniowy rejs promem do Szwecji i z powrotem, dla całej rodziny, z noclegiem w 4-osobowej kabinie, rozrywką dla dorosłych oraz bogatym całodziennym programem animacji i zabaw dla dzieci.

Gwiazdkowe atrakcje dla najmłodszych obejmują m.in.: quizy świąteczne, zabawy plastyczne i ruchowe, zawody pakowania prezentów na czas, pokazy magiczne, tworzenie dekoracji choinkowych, spotkanie z Mikołajem i tańce dookoła choinki.

Szwecja w 1 dzień – zwiedzanie i odpoczynek.

 A może przy okazji rejsu po Bałtyku chcesz zobaczyć kawałek skandynawskiego lądu?

Wyrusz w rejs „Szwecja w 1 dzień” i połącz relaks na statku z samodzielnym zwiedzaniem urokliwej szwedzkiej Karlskrony.

Jeśli natomiast interesuje cię wycieczka zorganizowana, wybierz rejs „Karlskrona i Kalmar”, który obejmuje dwie noce na statku i jednodniową wycieczkę autokarową z przewodnikiem, podczas której poznasz dwa historyczne miasta Szwecji: Karlskronę i Kalmar.

Wędkowanie w Szwecji – wyjazd na ryby.

Jesteś wędkarzem? Czy wiesz, że Szwecja to bardzo ceniony kierunek wypraw na ryby? Zarezerwuj bilet na prom, weź własny samochód, sprzęt i wyrusz na wędkarską wyprawę do Szwecji. Na całym obszarze tego kraju znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych łowisk wędkarskich różnego typu. Wybierz się na połowy szczupaka lub sandacza i złów swój okaz życia!

Zimowe szlaki Szwecji – morsowanie w Karlskronie.

 Sprawdź, jak piękne jest morze zimą i skuś się na morsowanie po drugiej stronie Bałtyku wspólnie ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie. W ramach tej wycieczki zwiedzisz Karlskronę z przewodnikiem, a następnie odbędziesz zimową kąpiel na plaży w Karlskronie. W cenie rejsu jest również śniadanie i kolacja na promie oraz ubezpieczenie.

Skandynawia na motocyklu – smak prawdziwej wolności!

 Skaliste wybrzeża, dzikie morze, lodowce, lasy, jeziora, wiatr, przestrzeń i pustkowia… Skandynawia to idealne miejsce na motocyklową wyprawę. Podróżując motocyklem przez równe, bezpieczne i niemal bezludne trasy będziesz podziwiać najpiękniejsze piękne zakątki Skandynawii i zachwycającą urodę tamtejszej natury. Na prom bez problemu zabierzesz własny motocykl. Wystarczy, że kupisz bilet na prom w dogodnym dla ciebie terminie, a podczas zakupu biletu zaznaczysz chęć przewozu motocykla.

Rejsy wycieczkowe, z Gdańska czy z Gdyni? A może rejsy wycieczkowe ze Świnoujścia do Niemiec?

Największy wybór ciekawych wycieczek z Polski na Półwysep Skandynawski jest przy połączeniach promowych z Gdyni. Linie Stena Line oferują atrakcyjne wycieczki promem do Szwecji, Danii, Norwegii i rejsy wycieczkowe statkiem po Bałtyku.

Artykuł powstał przy współpracy z Stenaline