Ciekawostki

Nowoczesny self storage w Gdańsku

paczki

Ostatnie lata nie należały do najłatwiejszych. Przyniosły wiele złego. Pandemia, wojna, to wszystko nie pozostało obojętne dla Polskiej gospodarki. Inflacja, a co za tym idzie ceny wszelkich produktów poszły gwałtownie w górę. Tendencja ta nadal nie uległa zmianie. Przez stałą, drastyczną podwyżkę cen wiele osób decyduje się na kupno danego towaru w większej ilości i przechowanie go “na później”, aby uniknąć kolejnych podwyżek. Pojawia się wtedy pytanie – gdzie magazynować nadwyżkę towaru, który zakupimy? Dobrym rozwiązaniem jest najem magazynu do przechowywania rzeczy w Less Mess Storage.

Nie stój w korkach, wybierz przechowalnię w Kowalach i ciesz się łatwym dojazdem

Less Mess Storage jest prężnie rozwijającą się firmą, którą możesz spotkać już w 5 miastach w Polsce. Idealną propozycją dla mieszkańców Gdańska jest oddział przy ul. Energetycznej 13 w Kowalach – w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska – https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/. Obiekt ten zlokalizowany jest w okolicy autostrady A1 oraz obwodnicy między 2 węzłami, co pozwala na ograniczenie stania w korkach i ułatwia dojazd do oddziału zwłaszcza w godzinach szczytu. 

Obiekt w Gdańsku jest jednym z największych oddziałów self storage w Polsce. W pobliżu budynku znajduje się oddział DPD oraz DHL. Obiekt w Kowalach charakteryzuje się nie tylko bardzo nowoczesnym designem, ale również bardzo dużą i wygodną strefą rozładunkową.

Jest to magazyn, który doskonale sprawdzi się w trakcie remontu czy przeprowadzki, spełniając funkcję przechowalni mebli i innych przedmiotów. Z powodzeniem przechowasz tam również produkty zakupione “na zapas”. Self Storage to idealne miejsce do zagospodarowania spełniające funkcję dokładnie zabezpieczonej komórki lokatorskiej o optymalnych warunkach do przechowywania, jak również przestrzeń magazynowa, w której możesz przechować małą łódź oraz części jachtowe. Niedaleka odległość od morza może stanowić atrakcyjną propozycję magazynową nie tylko dla mieszkańców Gdańska, ale również pozostałych miast w Polsce, którzy szukają bezpiecznego miejsca, w który mogą z czystym sumieniem zostawić swoją małą łódź czy inne artykuły wodne poza sezonem. 

Komórki do wynajęcia – dlaczego warto wybrać właśnie Less Mess Storage?

Po pierwsze – bezpieczeństwo 

Oddział Less Mess wyposażony jest w całodobowy monitoring oraz nowoczesny system kontroli dostępu. Pomieszczenia zamykane są na kłódkę klienta. 

Po drugie – odpowiednie warunki 

W przeciwieństwie do piwnic czy komórek w bloku, w których często panuje chłód oraz wilgoć, w magazynach samoobsługowych Less Mess panują optymalne warunki do przechowywania. 

Po trzecie – dodatkowe ułatwienia

Ważnym aspektem jest również fakt, że na terenie oddziału Less Mess znajduje się sklep, w którym możesz zakupić wszystkie niezbędne do pakowania produkty, między innymi folie zabezpieczające czy pudła. 

Magazyny samoobsługowe pozostają do dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Można z nich skorzystać o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu nie ograniczają wynajmującego.