Podróże

Niezapomniane, rodzinne wakacje w Bacówka Radawa & SPA!

Rodzinne wakacje nie muszą być wypełnione chaosem, nudą i frustracją. Kluczem do doskonałej zabawy i efektywnego wypoczynku jest bowiem dobra organizacja, świetny plan oraz znalezienie idealnego miejsca, które zadba zarówno o młodszych, jak i nieco starszych gości. Takim miejscem bez wątpliwości jest Hotel Bacówka Radawa & SPA – miejsce stworzone przez dzieci i z myślą o dzieciach.

Gdzie jest Hotel Bacówka Radawa?

Hotel Bacówka położony jest w malowniczym województwie podkarpackim. Ta południowo-wschodnia część Polski urzeka rozległymi terenami, ciszą oraz zielonymi lasami, które nie tylko koją zszargane nerwy, ale także są idealnym tłem dla pieszych lub rowerowych wypraw.

Na jego terenie, oprócz pokojów i domków, znajdziesz kompleks SPA, nagradzaną restaurację i szereg animacji, które skutecznie zapobiegają nudzie.

To warto wiedzieć: Bacówka znajduje się w bliskim sąsiedztwie zalewu Radawa i rzeki Lubaczówki — około 27 km od autostrady A4. Z tego też względu zdecydowanie najszybciej i najwygodniej jest dojechać do niej samochodem.

Twój hotel z animacjami dla dzieci

Idealne, rodzinne wakacje zapobiegają nudzie. Dlatego też tak ważne jest, aby wybrać miejsce, które zna i rozumie potrzeby dzieci. Z tego też względu hotel z basenem dla dzieci będzie idealnym rozwiązaniem. Pośród wielu obiektów w Polsce, zwróć szczególną uwagę na te, które przygotowały szereg dodatkowych animacji, warsztatów i zajęć, uprzyjemniających zarówno słoneczny, jak i deszczowy dzień.

Hotel Bacówka Radawa & SPA przygotował szeroki wachlarz atrakcji, które czekają na dzieci w niemalże każdym wieku. Podczas wspólnego wyjazdu maluch będzie mógł skorzystać z kreatywnych animacji, Sali Zabaw, dmuchańców rozstawionych w ogrodzie, Pokoju Klocków, basenów (zewnętrznego, dwóch brodzików i wewnętrznego), kolorowego bufetu, placu zabaw, wypożyczalni sprzętu (np. rowerów), mini golfa, zagrody ze zwierzętami, bacówkowego sklepiku z pamiątkami i licznych niespodzianek, przygotowanych przez przyjazną maskotkę – Bacusia. Wszystkie te atrakcje powstały z myślą o bezpiecznej i atrakcyjnej zabawie, której tak bardzo potrzebują młodzi, pełni energii i ciekawości świata, goście. Dopełnieniem są aromatyczne masaże dedykowane dzieciom.

A Ty? Podczas dziecięcych harców skorzystać możesz ze SPA, poczęstunku w restauracji Ferula, gorącej bani z wodą, jacuzzi lub groty solnej. Miejsce to jest bowiem doskonałym tłem do relaksu i wymarzonego urlopu — także dla dorosłych!

Wakacyjny pakiet od Bacówki Radawa

Hotel, z myślą o nadchodzącym, gorącym (i to dosłownie!) okresie, przygotował specjalne, atrakcyjne pakiety. Dedykowany pakiet wakacyjny w Hotelu Bacówka to:

  • Nocleg w pokoju lub uroczym domku hotelowym,
  • Pełne wyżywienie, złożone z 3 smakowitych posiłków w ciągu dnia,
  • Możliwość korzystania ze Strefy Relaksu – od masaży tajskich, przez grotę solną, aż po jacuzzi,
  • Dostęp do strzeżonego basenu zewnętrznego i brodzików dla maluszków,
  • Wejście na siłownię, która zadba o doskonałą kondycję,
  • Możliwość skorzystania z Sali zabaw, warsztatów, animacji i SPA dla dzieci — koniec z nudą!

Brzmi kusząco? Nie czekaj na wakacje – zarezerwuj nocleg już teraz! Hotel Bacówka czeka na całą Twoją rodzinę!