10 najlepszych miejsc z burgerami w Białymstoku

burgery w białymstoku

Białystok to niezwykle piękne miasto, które bardzo chętnie odwiedzane jest przez bardzo duże grono turystów. Znajdują tu wiele wspaniałych zabytków i magicznych miejsc, które bezapelacyjnie warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Ale to również miasto, gdzie można znaleźć wiele wyśmienitych lokali, które słyną z tego, że mają w swoim menu fantastyczne hamburgery, co w przerwie od zwiedzania jest idealnym daniem dla każdego turysty. Warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Quick Burger

To pierwszy z tych lokali zdecydowanie wartych polecenia w Białymstoku. Przemiła obsługa, wyśmienite burgery, które są tak doskonale przyprawione, że aż rozpływają się w ustach. To chyba najlepsza reklama tego właśnie lokalu.

2. Elvis Burger

Marzysz o połączeniu sporego burgera z wyśmienitym smakiem? Nie mogłeś lepiej trafić. Takie połączenie można zaobserwować w „Elvis Burger”. Lokal, który słynie z tego, że klienci opuszczający jego progi wracają tam bardzo szybko, gdyż smak serwowanych tam burgerów, jest wręcz bajeczny.

3. Buła i Spuła

Już sama nazwa tego lokalu jest niezwykle chwytliwa. Ale najważniejsze czeka w środku. To tam serwowane są znakomite hamburgery, które z licznymi dodatkami dają znakomite smakowe połączenie.

4. Miły Burger

Każdy burgerowy pasjonat, będąc w Białymstoku, powinien tu zajrzeć. Znajdą tu wszystko to, czego oczekują od wyśmienitych hamburgerów. Jedno z popularniejszych miejsc na terenie całego miasta.

5. Gęba W Niebie

Jak sama nazwa wskazuje, klienci tego lokalu czują się jak w niebie. To nic dziwnego, gdyż ten lokal serwuje jedne z największych burgerów na terenie całego Białegostoku, a to mówi o tym miejscu już bardzo wiele.

6. Krowarzywa

Fani burgerów “wege”, zdecydowanie powinni zawitać właśnie tu. Dla wielu takich osób to najlepszy lokal w tej kwestii w całym mieście.

7. Sioux Restauracja

Absolutna czołówka w kwestii lokali serwujących burgery. Cudowne wnętrze, fantastyczna obsługa, wyśmienity smak każdego z podawanych tam burgerów. Nie można tam nie być.

8. Gastro Track

Fani jedzenia burgerów na świeżym powietrzu powinni postawić na to właśnie miejsce. Znakomita lokalizacja w połączeniu z przepysznymi burgerami, to jest właśnie to, czego powinni oczekiwać.

9. Z Drugiej Strony Rynku

Kolejny z lokali, gdzie naprawdę warto wstąpić, by zjeść pysznego hamburgera. Urokowi temu miejscu dodaje jego wnętrze, które od samego wejścia jest wręcz hipnotyzujące.

10. Steakownia

To kolejny z lokali, który słynie z tego, że serwuje ogromne hamburgery. Ogromne, ale i przepyszne. Nie mogą więc dziwić codzienne tłumy w tym właśnie miejscu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.