Najlepsze Atrakcje na 70 Urodziny

senior nad jeziorem

Każde urodziny to ważny dzień, zarówno dla solenizanta, jak i dla jego bliskich. 70 lat „na karku” to sędziwy wiek, który powinno się odpowiednio uczcić, wręczając wyjątkowy i niezapomniany prezent na 70 urodziny, będący pamiątką na resztę życia. Młodość to stan ducha, a nie liczba, dlatego należy pokazać świętującemu że wiele jeszcze przed nim!

1. Prezenty sentymentalne

Portrety rodzinne

Portrety, które uchwyciły kilka pokoleń jednej rodziny, byłyby cudownie sentymentalnym prezentem na 70. urodziny, który można oprawić w ramkę lub powielić na dowolnej liczbie mniejszych produktów, takich jak etui na telefony, poduszki, narzuty, zegarki, plecaki, kubki i inne.

Aby osiągnąć ten efekt, musisz zrobić każde zdjęcie osobno, a każda osoba trzyma pustą ramkę (z wyjątkiem osoby, która będzie na najmniejszym zdjęciu na końcu sekwencji).
Po zrobieniu zdjęć wystarczy połączyć je w jedno zdjęcie za pomocą Photoshopa. Jeśli nie korzystasz z programu Photoshop, możesz wysłać go pocztą e-mail do specjalistów, aby to zrobili.

Po uzyskaniu ostatecznego obrazu sprawdź poszukaj sposobów na przekształcenie go w płótno, ramkę lub oprawioną sztukę ścienną. Możesz wydrukować obraz, na takich rzeczach jak etui na telefony, zegarki, plecaki, poduszki i wiele innych.

2. Zabawne prezenty

Niestandardowy komiks

Co za wspaniały prezent na 70. urodziny; spersonalizowany komiks! Możesz przekształcić urodzinowego chłopca lub dziewczynkę w superbohatera, zagrać razem z ich ulubioną postacią lub po prostu być gwiazdą ich własnej historii. Jeśli jest to dla przyjaciela lub partnera, możesz użyć go, aby opowiedzieć historię o tym, jak się spotkałeś – lub dowolną inną historię, którą chcesz umieścić w komiksie.

3. Prezenty dla miłośników książek

Idealny prezent dla miłośników książek, to niestandardowe bukiety kwiatów z papieru wykonane ze stron klasycznych książek są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu możesz wysłać jej lub jemu bukiet z ulubionej książki lub nuty. Znacznie bardziej osobiste niż tradycyjne bukiety kwiatów.

Rzeźby z książek

Te piękne i niezwykle wyjątkowe dzieła sztuki sprawią, że spojrzysz na książki w zupełnie nowym świetle i będą naprawdę wyjątkowym prezentem na 70. urodziny dla miłośnika książek. Tworzą je prawdziwi artyści o dużych umiejętnościach i sprawności manualnej.

Świece literackie

Te świece, zainspirowane klasycznymi dziełami literatury, są tak sprytne! Przykładowo świeca Green Light, zainspirowana The Great Gatsby, z zapachem oceanicznego powietrza, piżma i ziemistej wanilii – możesz sobie wyobrazić, jak stoisz na skraju portu, wpatrując się tęsknie nad zatoką w zielone światełko migające, dzień i noc.

Są też Moonlit Moors, zainspirowany Wuthering Heights, Wild Huckleberry & Sage, zainspirowany The Adventures of Huckleberry Finn oraz Pemberley, zainspirowany Dumą i uprzedzeniem.

4. Prezenty żywności i napojów

Zestawy gastronomii molekularnej

Kontynuuj…. baw się jedzeniem! Ten zestaw do samodzielnej kuchni molekularnej dla początkujących zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć spektakularne potrawy, takie jak koraliki miętowego kawioru, które pękają w ustach, czekoladowe spaghetti, pianka cytrynowa lub kulki tzatziki!

Są też zestawy koktajlowe, które łączą podstawowe techniki gastronomii molekularnej z tradycyjną miksologią, aby przenieść domowe koktajle na wyższy poziom z kulkami i napojami w ustach i napojami z pięknymi, lekkimi piankami. Dodaj pomarańczowe perły do ​​szampana i ulepsz klasyczną mimozę, zdekonstruuj mojito w pływającym miętowym kawiorem lub zmień kosmopolitany w kulę, która eksploduje w twoich ustach – istnieje wiele możliwości.

Wino z klubu miesiąca

Podaruj miłośnikom wina subskrypcję klubu Wino miesiąca na ich 70. urodziny. Możesz wybierać spośród subskrypcji na 3, 6 lub 12 miesięcy, a do wyboru jest wiele różnych motywów, takich jak seria Rosé, seria Pinot Noir, seria Bordeaux, seria Napa, seria Vintners i seria Limited.

Kosze upominkowe i wina

Alternatywą dla miesięcznej subskrypcji jest świetny koszyk prezentowy na wino, który jest kolejną świetną opcją na prezent urodzinowy. Są one pięknie przedstawione i można je wybrać według rodzaju winogron, regionu lub winnicy – na przykład ekskluzywnego kosza Ferrari-Carano po prawej stronie.

5. Prezenty technologiczne

Praktyczne gadżety

Można podarować wiele przydatnych praktycznych gadżetów, takich jak przypinane osobiste urządzenie zabezpieczające, które po dotknięciu wysyła cichy sygnał o niebezpieczeństwie i lokalizację GPS do wybranych kontaktów, poślizgowe lampki bezpieczeństwa dla biegaczy, monitory wielkości monet, które można dołączyć do kluczy, portfeli, zwierząt domowych itp. w celu znalezienia zagubionych przedmiotów lub inteligentnych kłódek aktywowanych odciskiem palca.

Gadżety do domu

Istnieje również wiele świetnych gadżetów dla domu, które byłyby świetnym prezentem na 70. urodziny, takich jak ta bezkluczowa inteligentna blokada, która wykrywa, gdy zbliżasz się do drzwi w celu bezkluczykowego wejścia i może zapewniać dostęp do znajomych i krewnych na czas (działa również z istniejącym zamkiem, co ułatwia instalację), kieszonkowy przenośny projektor do przekształcania ścian i sufitów w 150-calowy ekran do oglądania Netflix, You Tube lub innej zawartości wideo, kontrolowany przez aplikację adapter włącznika światła, który po prostu zaczepia o istniejące przełączniki światła umożliwiające sterowanie oświetleniem bez konieczności ponownego podłączania domu, lub ta sterowana gestami cyfrowa ramka artystyczna.

Funkcjonalne gadżety

Te funkcjonalne produkty świetnie nadają się do rozwiązywania problemów, takich jak ta zasilana baterią lampka torebki, która włącza się, gdy wyczuwa twoją rękę, ta butelka pigułki podłączona do inteligentnej aplikacji, która może migać, emitować sygnał dźwiękowy lub wysyłać przypomnienia do telefonu, aby wziąć leki i śledzić dawki, to teleskopowe przenośne siedzenia, które kurczą się na tyle małe, że mieszczą się w torebce lub plecaku, lub ten szybki agregat chłodniczy, który zamienia każdy niegazowany napój na zimno w mniej niż 60 sekund – niezależnie od tego, czy jest to wino, whisky, kawa czy sok.

6. Wielkie śwętowanie

Nie polegaj tylko na kupionych w sklepie dekoracjach imprezowych z 70 nadrukami jako motywami i dekoracjami. Zamiast tego skoncentruj się na uczynieniu wszystkiego tak osobistym, jak to możliwe, włączając wspomnienia wyboru, kilka sentymentalnych chwil i mnóstwo nostalgii. Zadbaj o to, aby celebrować osobę i jej życie. O wiele przyjemniej jest spojrzeć wstecz na swoje 70. urodziny i mieć wiele znaczących wspomnień, niż pamiętać o wielu tanich i krzykliwych dekoracjach o tematyce 70 i żartach o złym smaku na temat starzenia się.
Dlatego dobrym pomysłem będzie impreza wśród bliskich osób w jakimś ulubionym lokalu.

7. Bilet na ulubiony film/ sztukę/ kabaret

Warto zainwestować w dwa bilety aby jubilat nie musiał iść sam na swoje ulubione widowisko ale z kimś bliskim i dzielił z nim emocje. Czasami takie chwile zapadają w pamięć bardziej niż kosztowny drobiazg.

8. Wykwintna kolacja

Kolejnym sposobem na piękne spędzenie tego dnia jest zamówienie np. dla swojej połówki która ma urodziny stolika w wykwintnej restauracji i przytulnym/romantycznym wystroju zależnie od gustu. To sprawi że poczuje magię chwili.

9. Podróż marzeń

Jest miejsce o którym ta osoba marzyła? No to już wiesz jak zapewnić by ten wyjątkowy dzień70 urodzin był udany. Wystarczy bilet na wycieczkę w dane miejsce/ lot na jakąś wyspę i wiele innych zależnie od upodobań.

10. Spersonalizowana atrakcja

Oprócz wyżej wymienionych warto skupić się na atrakcjach o których ta osoba marzy, np. zwiedzanie jakiegoś muzeum w któym nie była, przejażdżka sportowym samochodem, motocyklem, lot spadochronem itp (wiek przecież nie jest ograniczeniem).

4.7/5 - (liczba ocen: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.