Ciekawostki

Mini 3 Pro — czy warto kupić?

Mini 3 Pro

Wysokiej jakości drony powinny być profesjonalnie wykonane, funkcjonalne i atrakcyjne cenowo. Czy te wszystkie oczekiwania spełnia najnowszy model z serii mini dronów? Czy warto go kupić po oferowanych cenach?

DJ Mini 3 Pro — wielkie możliwości w minimalnej formie

Pierwsze 249-gramowe mini drony powstały w 2019 r. Najnowszy model DJI Mini 3 Pro jest efektem olbrzymiego postępu dokonanego przez producentów. Dzięki temu fani dronów mogą kupić ultralekki i mobilny model. Minimalna forma łączy się tu z wysoką jakością uzyskiwanych ujęć, wykorzystaniem licznych nowoczesnych technologii, kreatywnymi funkcjami i niezwykłym komfortem użytkowania. Jest to sprzęt, którym gwarantuje amatorom oraz profesjonalistom radość i satysfakcję z użytkowania.

Profesjonalny dron z wieloma możliwościami

Dron Mini 3 Pro to profesjonalny sprzęt posiadający wiele korzystnych cech i możliwości. Warto zwrócić uwagę na:

  • możliwość składania sprzętu i szybkość jego użytkowania;

  • wysoką jakość filmów, dzięki obrotowej kamerze 4K;

  • funkcję nagrywania w pionie;

  • czujniki wykrywania przeszkód;

  • długi czas lotu.

Jest to sprzęt idealny dla turystów. Wielość funkcji i nowoczesnych technologii łączy się tu z bardzo niską wagą sprzętu wynoszącą jedynie 249 gram. Dodatkowe korzyści to możliwość złożenia drona i użytkowania go bez konieczności rejestrowania.

Wybudowanie do sprzętu kamery 4K z matrycą 1/1,3 cala oraz możliwość tworzenia zdjęć w formacie RAW 48 MP pozwala na uzyskanie niesamowitej jakości filmów i fotografii. Można realizować je w maksymalnej rozdzielczości 4K/60 FPS. 4-krotny zoom optyczny umożliwia tworzenie profesjonalnych ujęć z dużej odległości. Uzyskane zdjęcia i filmy cechuje wysokie nasycenie barw. Możliwe jest też wykonywanie ujęć w zwolnionym tempie do 1080p w 120 kl./s. Tryb D-Cinelike Color gwarantuje szeroki wybór kolorów podczas edycji zdjęć.

Tryb Vertical Shooting i wiele inteligentnych funkcji umieszczonych w tym dronie pozwala na nagrywanie w pionie i z tzw. żabiej perspektywy. Dzięki nim zdjęciami i filmami można natychmiast podzielić się ze znajomymi i rodziną za pomocą mediów społecznościowych.

Gimbal kamery obracającym się o 90° gwarantuje wykonanie profesjonalnych ujęcia w pionie. Tworzenie w tym samym czasie wielu ujęć w pionie i w poziomie nie wymaga żmudnego przestawiania ustawień. Jakość i wygląd zdjęć można natychmiast sprawdzić na wbudowanym ekranie podglądu.

Dron posiada czujniki wykrywanie przeszkód przed sobą, za sobą i pod sobą. Piloty DJI RC-N1 lub DJI RC pozwalają na płynne i komfortowe sterowanie nim. Sprzęt charakteryzuje się najwyższą przepływność wideo 18 Mb/s przy niezwykle niskim opóźnieniu 120 ms. Czas lotu to aż 34 minuty, a zasięg 8 km.

Dron Mini 3 Pro — idealny sprzęt warty swojej ceny

Cena DJI Mini 3 Pro jest dość wysoka i wynosi ok. 4-5 tys. zł w zależności od modelu. Jednak warto wydać taką sumę, jeśli chcemy kupić profesjonalny sprzęt zajmujący niewiele miejsca oferujący wiele możliwości.