Polska

7 Najlepszych Klubów Tanecznych w Koszalinie

Koszalin to średniej wielkości miasto znajdujące się w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Przyciąga turystów ze względu na fantastyczną ofertę, na którą składają się zarówno cenne zabytki, jak i miejsca związane stricte z kulturą. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w ciepłe dni jest pięknie zaaranżowany park im. Książąt Pomorskich czy znajdujące się nieopodal Ogrody Tematyczne Hortulus. Sporą popularnością cieszą się także Tańczące Fontanny.

Koszalin bez wątpienia zalicza się do grona miast, w których nie sposób się nudzić. Również entuzjaści nocnych imprez znajdą tutaj coś dla siebie. W Koszalinie znajdziemy całe mnóstwo miejsc, które oferują zabawy taneczne do białego rana. Które warto odwiedzić w pierwszej kolejności? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Prywatka Koszalin

fot. fb.com/prywatkakoszalin

Prywatka Koszalin znajduje się przy ulicy Władysława Andersa 22. To miejsce dosłownie przenosi nas do czasów, gdy prywatki znajdowały się na piedestale. Lokal urządzony jest w nieco eklektycznym stylu, w którym pojawiają się wszystkie kolory tęczy. Ta bezpretensjonalność sprawia jednak, że każdy poczuje się w tym miejscu swobodnie. Prywatka spełni oczekiwania każdego, kto pragnie zanurzyć się w prawdziwej zabawie przy akompaniamencie dobrze znanych utworów. Na słowo uznania zasługuje również świetny personel, który zawsze staje na wysokości zadania.

2. Klub Muzyczny Kosmos

fot. fb.com/KlubKosmos

Klub Mjuzyczny Kosmos znajduje się przy ulicy Stefana Okrzei 3, w budynku centrum handlowego Galeria Kosmos. Dla wielu mieszkańców Koszalina to miejsce jest obowiązkową pozycją w weekendowy wieczór. Na terenie obiektu znajduje się kręgielnia oraz stoły bilardowe. Goście mają także do dyspozycji wygodne loże oraz dobrze zaopatrzony bar. Nie brakuje również przestrzeni do tańczenia. Nowoczesny wystrój oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawiają, iż można w tym wypadku mówić o najwyższych standardach.

3. Trokadero

fot. fb.com/trokadero.koszalin

Trokadero znajduje się przy Stanisława Moniuszki 2. To bez wątpienia jeden z najlepszych klubów muzycznych w całym mieście. Odznacza się nowoczesnym wystrojem wnętrza i doskonałym systemem oświetleniowym, który odpowiada za unikatowy klimat. W części centralnej znajduje się podest DJ-a, a tuż przy nim obszerny parkiet do tańczenia. W bocznych częściach sali znajdują się z kolei wygodne loże dla gości. Ekipa barmańska słynie ze spektakularnych i pysznych drinków, a DJ z muzyki, która niezwłocznie każe udawać się ludziom na parkiet. Warto tutaj zajrzeć, ponieważ jakość usług można śmiało określić mianem bardzo wysokiej.

4. Plastelina

fot. fb.com/klubplastelina | lewinska.com

Plastelina znajduje się przy ulicy Piastowskiej 21. Panuje tutaj iście klubowy klimat, w którym nie mogło zabraknąć najnowszej generacji kolorowego oświetlenia. Goście mają do dyspozycji spory bar z najlepszymi alkoholami oraz świetną ekipą barmańską, która będzie w stanie wyczarować z nich unikatowe drinki. Regularnie odbywają się tutaj tematyczne imprezy z udziałem DJ-ów, którzy mają wielkie doświadczenie w rozkręcaniu imprez. Wielu mieszkańców Koszalina uważa, że to jeden z najlepszych klubów w mieście.

5. Ambrozja Dancing

fot. fb.com/p/Ambrozja-Dancing-100076246536398

Ambrozja Dancing to klub przyciągający gości w różnym wieku. Mieści się przy ulicy Orląt Lwowskich 26 i z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym bezpretensjonalnego miejsca na weekendową imprezę. Lokal stawia na różnorodność muzyczną, dlatego pojawiają się najróżniejsze brzmienia, choć starannie wyselekcjonowane, by zapewnić gościom możliwość świetnej zabawy. Goście mają do dyspozycji bar wraz z doświadczoną ekipą barmańską, która zawsze pragnie zadowolić swoich klientów.

6. Comics Club

fot. fb.com/ComicsClubKoszalin

Comics Club znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 11/15. To miejsce stworzone przez prawdziwych miłośników komiksów, dlatego też na ścianach będzie można zaobserwować elementy kultowych historii obrazkowych. Panuje tutaj unikatowy klimat, który pozwala każdemu czuć się niezwykle swobodnie. Przyczynia się do tego również wspaniała obsługa, która za punkt honoru stawia sobie generowanie świetnej i przyjaznej atmosfery. Przy barze można zamówić mniej i bardziej popularne drinki lub skosztować wybornych piw kraftowych. Z głośników z kolei wydobywają się zróżnicowane brzmienia, które z pewnością urozmaicą spotkanie z bliskimi.

7. Centrala Artystyczna

fot. fb.com/centralaartystyczna

Centrala Artystyczna to kolejne miejsce na mapie Koszalina, które warto wziąć pod uwagę. Mieści się przy ulicy Modrzejewskiej 31 i bez wątpienia będzie idealną przestrzenią na rozpoczęcie niezapomnianego wieczoru. Ten rewelacyjny pub od dawna przyciąga entuzjastów dobrego alkoholu i przyjaznej atmosfery. Wystrój tego miejsca jest mieszanką wszystkiego i również z tego względu warto tutaj zajrzeć.