Polska

10 najlepszych klubów i dyskotek we Wrocławiu

kluby wrocław

Wrocław to miasto, które kojarzy się przede wszystkim z Panoramą Racławicką, klimatycznym rynkiem oraz ogrodem zoologicznym. To zaskakujące na każdym kroku miasto ma jednak o wiele więcej do zaoferowania. Ciekawa historia i piękne zabytki to tylko jedna strona medalu. Sprawdź też, jakie są najlepsze restauracje we Wrocławiu i też gdzie dobrze zjeść we Wrocławiu.

Przybywający do Wrocławia turyści powinni wiedzieć, że to miasto ma także bardzo dobrze rozbudowaną siatką miejsc, do których warto zajrzeć po zwiedzaniu kluczowych atrakcji. Beztroska zabawa w jednym z wrocławskich klubów to gwarancja świetnej zabawy i warto o tym pomyśleć, wybierając się na weekendowy wypad. Jakie kluby cieszą się największą popularnością?

1. Antidotum

Przy ulicy Kiełbaśniczej znajduje się klub Antidotum. To niezwykle klimatyczne miejsce z wystrojem, w którym dominuje czysta cegła i nieco kameralna atmosfera. Niemniej, jest to jedno z tych miejsc, które warto odwiedzić, jeżeli tylko ma się ochotę na szaloną zabawę na parkiecie i niezapomniane wrażenia. Właściciele to ludzie z pasją, dla których najważniejsze jest, aby zapewnić klientom przestrzeń, w której nie ma miejsca na zmartwienia czy jakiekolwiek troski. Imprezy okraszone są różnorodnymi rytmami, a zatem każdy będzie mógł delektować się swoją ulubioną muzyką. Goście mają do dyspozycji parkiet, świetnie wyposażony bar oraz wygodne loże.

2. Domówka

Domówka to klub znajdujący się w samym sercu Wrocławia, bo na rynku. Jest to stosunkowo nowy klub, w którym panuje nowoczesny wystrój. Intencją właścicieli było stworzenie klubu, który w pewien sposób przypominałby wielkie mieszkanie. Każde z pomieszczeń jest tak de facto konkretnym pomieszczeniem tego wielkiego mieszkania. Jednym z kluczowych elementów wystroju jest znajdująca się na podeście wanna. Klubowicze mają do dyspozycji dobrze wyposażony bar, świetny parkiet i różnorodną muzykę. To miejsce, do którego chce się powracać.

3. X Demon

Na placu Wolności znajduje się klub X Demon. To wielka imprezownia, w której zawsze króluje najlepsza dyskotekowa muzyka. Nowoczesny wystrój z klimatycznym podświetleniem robi wrażenie. Goście mają do dyspozycji trzy sale utrzymane w zachwycającym minimalistycznym stylu. Co ciekawe, wnętrza tworzyli wybitni polscy projektanci. To miejsce, w którym można się zapomnieć. Warto wspomnieć o dodatkowych strefach VIP.

4. Cherry Club

Cherry Club znajduje się przy ulicy Kuźniczej. To przestronny klub z wielkimi możliwościami. Ze deckami zawsze znajdują się doświadczeni w rozkręcaniu imprez DJ-e. Sporej wielkości parkiet pomieści całą masę roztańczonych gości, a dodatkowym atutem jest świetnie wyposażony bar oraz genialni barmani. To idealne miejsce dla znajomych, którzy chcą spędzić noc pełną wrażeń na najwyższym poziomie.

5. Klub Bezsenność

Klub Bezsenność znajduje się przy ulicy Ruskiej. Jest to kolejne miejsce na mapie Wrocławia, które warto wziąć pod uwagę, zwłaszcza gdy chcemy spędzić klimatyczną noc, bawiąc się przy akompaniamencie najlepszych hitów muzycznych. Miejsce odznacza się dosyć surowym i przez to niezwykle klimatycznym wystrojem.

6. Grey Music Club

Grey Music Club znajduje się przy ulicy Świętego Mikołaja. To nowoczesny lokal, w którym oświetlenie odgrywa niebagatelną rolę. Trzeba przyznać, że pod tym względem klub nie ma sobie równych. Doskonałe zastosowanie ledów oraz oryginalne formy oświetleniowe decydują o klimacie panującym w tym miejscu. Goście mają do dyspozycji rewelacyjnie wyposażony bar oraz sporej wielkości parkiet. Zdecydowanie warto się tutaj wybrać w weekend, jeżeli tylko poszukujemy miejsca na całonocną imprezę. Barmani są bardzo doświadczeni i z chęcią przygotują drinki z najwyższej półki.

7. Czarny Kot Club

Czarny Kot Club znajduje się przy ulicy Ruskiej. To niezwykle klimatyczne miejsce, w którym sztuka przeplata się z dobrą zabawą. Właściciele stawiają na dobrą i zróżnicowaną muzykę. Można powiedzieć, że to jedno z częściej wybieranych miejsc przez młodych ludzi, którzy pragną spędzić wieczór lub noc w doskonałej atmosferze. Przybywają tutaj licznie studenci, aczkolwiek nie jest to w żadnym wypadku reguła. Klimat tego miejsca zapewnia dobrą zabawę osobom w każdym wieku. Nie jest to klub o charakterze ekskluzywnym, ale to wcale nie oznacza, że nie warto tutaj zajrzeć. Wręcz przeciwnie. Cudowna atmosfera powoduje, że po pierwszej wizycie będziemy chcieli wrócić ponownie.

8. One Love

Przy ulicy Ofiar Oświęcimskich mieści się klub One Love. Miejsce z niesamowitą energią i klimatem niekończącej się zabawy. Warto się tutaj wybrać, zwłaszcza w weekend. Za deckami zawsze czuwa doskonale przygotowany DJ, który wie, jak rozgrzać gości i spowodować, by nie opuszczali parkietu. Do dyspozycji goście mają również świetnie wyposażony bar.

9. Mundo71

Mundo71 to klub znajdujący się na pasażu Niepolda. Miejsce od dawna cieszy się wielkim uznaniem mieszkańców, jak i turystów. Nowoczesny wystrój oraz świetna obsługa sprawiają, że po prostu chce się tutaj przebywać. Do tego należy dodać różnorodną muzykę i mamy klimat, który zachęca do spędzania tutaj czasu. Goście mają do dyspozycji spory parkiet, który niemal cały czas jest zapełniony. Warto to miejsce odwiedzić z wielu względów, ale gwarantowana świetna zabawa jest wystarczającym argumentem.

10. Klub Ciało

Klub Ciało znajduje się przy ulicy Joannitów. Jest to miejsce odznaczające się dosyć specyficznym, intrygującym i nowoczesnym wystrojem. Ważną rolę odgrywa charakterystyczne oświetlenie. Obsługa na najwyższym poziomie oraz ciekawy klimat powodują, że jest to dobre miejsce na spotkanie i świetną zabawę ze znajomymi.