Polska

10 Najlepszych Klubów MMA w Warszawie

kluby mma warszawa

Warszawa to bez wątpienia miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Stolica przyciąga ludzi z różnych zakątków świata ze względu na znacznie większą ilość możliwości zawodowych, a także niebywale dobrze rozbudowaną ofertę turystyczną. Nie bez powodu mówi się, że to miasto, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. Może poszczycić się fantastyczną ofertą kulturalną, aczkolwiek nie brakuje również miejsc, w których można realizować swoje pasje sportowe i jednocześnie zadbać o własną sylwetkę czy pewność siebie.

W stolicy znajdziemy sporo klubów sportowych, w których MMA odgrywa najważnejszą rolę. Mieszane sztuki walki zyskały wielką popularność w ostatnich latach. Ta dyscyplina sportowa pozwala znacząco poprawić kondycję fizyczną, a także korzystnie wpłynąć na jakość koncentracji. Jakie kluby MMA cieszą się w Warszawie największym uznaniem? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Dragon’s Den Fight Club

Dragon’s Den Fight Club znajduje się przy ulicy Bobrowieckiej 9. To idealna przestrzeń zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sztukami walki, jak i dla osób, które w tej materii mają już spore doświadczenie. Klub oferuje treningi z zakresu MMA, aczkolwiek można również skusić się na Muay Thai, brazylijskie Jiu Jitsu Gi/ Nogi czy lekcje samoobrony. To miejsce z ponad dziesięcioletnim stażem, a na początku skupiał się przede wszystkim na brazylijskich sztukach walki. Dopiero z czasem zaczęto poszerzać ofertę o inne dysycpliny. To świetnie wyposażony klub, który może pochwalic się bardzo urozmaiconą ofertą dla osób w różnym wieku. Na zajęcia uczęszczają zarówno mężczyźni, jak i kobiety z dziećmi. Jest prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób dopasować treningi do indywidualnych umiejętności i możliwości swoich klientów.

2. Centrum MMA Warszawa

Centrum MMA Warszawa to klub w pełni skupiający się na mieszanych sztukach walki. Znajduje się przy ulicy Kazimierzowskiej 16, w budynku Szkoły Podstawowej nr 157 im. Adama Mickiewicza. Klub działa od dekady i cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród pasjonatów MMA. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Sporym uznaniem cieszą się zajęcia Małego Wojownika. To miejsce, w którym każda osoba pragnąca poprawić swoją kondycję i refleks będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Treningi są prowadzone przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób przekazać niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

3. Klub MMA & BOXING „BULDOG” TEAM

Klub MMA & BOXING „BULDOG” TEAM znajduje się przy ulicy Stanisława Konarskiego 77 na osiedlu „Przyjaźń”. Klub funkcjonuje w tym miejscu od dekady. Właściciel od samego początku skupiał się na tworzeniu oferty skierowanej zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Wobec tego finalnie otrzymujemy miejsce, w którym każdy będzie w stanie się odnaleźć i z satysfakcją ćwiczyć mieszane sztuki walki. Treningi są dopasowywane zarówno do płci, jak i stanu zdrowia klientów. Wszystkie skupiają się jednak na sukcesywnym rozwoju oraz poprawy ogólnej kondycji fizycznej. To właśnie w tym klubie pod okiem świetnych trenerów ćwiczyła Lara Fornal – zdobywczyni złotego medalu na Mistrzostwach Europy MMA w Kijowie.

4. Aligatores Fight Club

Aligatores Fight Club to fantastyczny klub sportowy znajdujący się przy ulicy Nowogrodzkiej 50/54. Odznacza się nowoczesnym wystrojem wnętrza oraz świetną kadrą instruktorską, która zawsze staje na wysokości zadania i wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów. Zajęcia odbywają się praktycznie siedem dni w tygodniu. Atutem jest podział na grupy – początkującą, średnią oraz zaawansowaną. Warto dodać, że poza MMA można w tym miejscu również zapoznać się z technikami takich sztuk walki jak brazylijskie Jiu Jitsu, wrestlingiem czy kickboxingiem. Wśród wykwalifikowanych trenerów znajdują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

5. Akademia Lwa Klub Sportów i Sztuk Walki

Akademia Lwa Klub Sportów i Sztuk Walki znajduje się przy ulicy Górczewskiej 253D. To miejsce, które powstało z miłości do rozwoju fizycznego i różnych sztuk walki. Zajęcia z MMA cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, aczkolwiek to niejedyny wariant dla osób pragnących wejść w świat sztuk walki. Sporym uznaniem cieszą się także zajęcia z kickboxingu, BJJ, boksu, zapasów czy praktycznej samoobrony. Lokal jest otwarty siedem dni w tygodniu od godziny 7:00 do 24:00. Nie będzie wobec tego żadnym problemem dopasowanie treningów do własnego grafiku. Co więcej, klub oferuje także zajęcia dla dzieci w czterech kategoriach wiekowych. Na straży klubu stoi założyciel Zbigniew Wyszyński, który może pochwalić się trzydziestoletnim doświadczeniem.

6. Legia Fight Club

Legia Fight Club znajduje się przy ulicy Łazienkowskiej 6A. To klub skupiający się na boksie, aczkolwiek oferta jest o wiele bardziej zróżnicowana. Z pewnością powinny się tym miejscem zainteresować osoby, które myślą o treningach MMA. Na miejscu czekają wykwalifikowani trenerzy, którzy bez problemu dopasują treningi do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

7. Dragon’s Den Grochów

Dragon’s Den Grochów to kolejne miejsce na warszawskiej mapie klubów MMA, które warto wziąć pod uwagę. Znajduje się przy ulicy Wspólna Droga 22. Jest to właściwie filia Dragon’s Den przy ulicy Bobrowieckiej. I w tym wypadku mamy jednak do czynienia z nowoczesnym i świetnie wyposażonym klubem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Klub oferuje treningi MMA, aczkolwiek sporym uznaniem cieszą się również Muay Thai czy brazylijskie Jiu Jitsu.

8. Flow Fighters Academy – Akademia Sztuk Walki Warszawa Bielany

Flow Fighters Academy – Akademia Sztuk Walki Warszawa Bielany znajduje się przy alei Władysława Reymonta 12. To miejsce prowadzone przez prawdziwych fanatyków sportu oraz zdrowego stylu życia. Idealna przestrzeń dla osób, które pragną dowiedzieć się, jak poradzić sobie w sytuacjach realnego zagrożenia. Klub oferuje zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ofercie znajdują się cieszące się dużym zainteresowaniem treningi MMA, aczkolwiek można również skusić się na BJJ Gi, BJJ Nogi, boks, kickboxing czy Muay Thai. Osoby rozpoczynające swoją przygodę ze sztukami walki z pewnością zainteresują się zajęciami Intro. W lokalu znajduje się także siłownia.

9. Nastula Club Sp. z o.o.

Nastula Club Sp. z o.o. znajduje się przy ulicy Ogólnej 9. To przestrzeń, w której każdy będzie mogł znaleźć idealny wariant dla siebie. Klub oferuje doskonałe zajęcia MMA zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych osób. Oferta jest skierowana do dorosłych, aczkolwiek znajdziemy również ciekawe propozycje dla najmłodszych, którzy pragną zgłębić tajniki różnych sztuk walki. Na miejscu odbywają się także zajęcia z judo i kickboxingu.

10. Akademia Walki

Akademia Walki znajduje się przy ulicy Kinowej 19. Dla wielu osób jest jednym z najlepszych klubów sportów walki w całej Warszawie. To idealna przestrzeń dla wszystkich osób, które pragną zadbać o własną kondycję fizyczną, a także nauczyć się praktycznych umiejętności, które mogą przydać się w chwilach zagrożenia.