Polska

Gdzie Dobrze Zjeść w Międzyzdrojach? Najlepsze Restauracje 2024 ♨️

owoce morza

Szum morskich fal, gorący piasek pod stopami, śpiew mew i… burczenie w brzuchu? Na pewno nie w Międzyzdrojach! To miasto pełne wspaniałych restauracji, które świetnie zaspokoją nasze potrzeby. Oto 10 najlepszych miejsc, gdzie można dobrze i tanio zjeść.

fot. fb.com/p/Port-100063636487343

1) Restauracja Port mieści się zaledwie 10 metrów od plaży. Niepowtarzalny klimat, dobre ceny oraz spory wybór dań kuchni polskiej, potraw ze świeżych ryb lub owoców morza.

fot. fb.com/restauracjacarmenmiedzyzdroje

2) Carmen oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej oraz wykwintne wino. W menu króluje stek z polędwicy wołowej, pierś z kaczki czy comber z sarny, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

fot. fb.com/Willa777

3) Bistro Bar 777 ma charakter samoobsługowy, dzięki czemu posiłki można komponować wedle uznania. Znajdziemy tam naleśniki, pierogi, ciasta i dania wegetariańskie.

fot. fb.com/KredensMiedzyzdroje

4) Restauracja Kredens to miejsce o unikalnym klimacie, przyjazne dzieciom oraz czworonogom. W menu znajdziemy mnóstwo lokalnych dań, w tym ryby, dania mięsne i pierogi.

fot. fb.com/neptunmiedzyzdroje

5) Neptun oferuje proste dania kuchni śródziemnomorskiej. Niesamowity klimat, atrakcyjne ceny w stosunku do wysokiej jakości posiłków oraz unikalne drinki z alkoholem lub bez.

6) Restauracja Rafa to nie tylko pyszne dania, ale także świetna jakość i ceny! Znajdziemy tam tradycyjne potrawy i specjały kuchni śródziemnomorskiej – bruschettę ze świeżymi pomidorami czy grillowane krewetki.

7) Arts Kitchen to raj dla fanów kuchni włoskiej. W menu widnieją różne dania mięsne, makarony, pizze i napoje alkoholowe. Naturalnie, możemy także zjeść pyszną rybę.

8) Toscania Ristorante to obowiązkowy punkt dla wielbicieli słonecznej Italii. Pyszna pizza, makarony oraz spory wybór różnych mięs, od wieprzowiny po drób.

9) La Spezia wraz z bajkowym ogrodem zachęca do delektowania się kuchnią polską, włoską oraz niemiecką. Najpopularniejsze przysmaki to kotlet cielęcy w szałwii lub pierogi z Mazur.

10) Dolce Vita to nie tylko gwarancja jakości i dobrej ceny, ale również nieziemskich smaków. Fantastyczny klimat oraz obsługa, która uśmiechem umili nam dzień.