Polska

Co Warto Zobaczyć w Jantarze z Dziećmi w 2024

dzieci

Jantar to piękna nadmorska miejscowość, która co roku przyciąga do siebie setki turystów, którzy zainteresowani są pięknymi widokami, jakie można tam zaobserwować.

To również miejsce wielu wspaniałych atrakcji dla tych najmłodszych.

Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z najlepszymi z nich, by jeszcze bardziej zachęcić na wizytę w tym właśnie miejscu. Oto co zwiedzić i zobaczyć w Jantarze i okolicy razem z dziećmi:

1. Mini ZOO

To pierwsze z miejsc wartych zobaczenia przez najmłodszych. Każde dziecko kochające zwierzątka, bezapelacyjnie od razu zauroczy się tym właśnie miejscem. To prawdziwa kopalnia wielu gatunków ptaków i zwierząt, które można podziwiać godzinami.

Adres: Gdańska 1

2. Ośrodek jeździecki

A dokładniej mówiąc, Buffalo Bill. To wspaniałe dla najmłodszych, gdyż będą mogli pojeździć na pięknych koniach, jak i również kucykach, co będzie dla nich na pewno niezapomnianym przeżyciem, którym będą się chwalić przez długi czas.

Adres: Gdańska 2

3. Park linowy Zegarowscy

To zdecydowanie bardziej aktywny typ atrakcji. Najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie. Będą też doskonalić swoje umiejętności. Pewne jest to, że nie wyjdą z tego parku przez bardzo długi czas.

Adres: Gdańska 12, Stegna

4. Trasy rowerowe

Również młodzi pasjonaci spędzania czasu na rowerze znajdą tu coś dla siebie. Można tu wybrać wiele interesujących tras, które pełne są pięknych widoków, dzięki którym jazda na rowerze, jest jeszcze przyjemniejsza.

5. Plaża

To miejsce dla całej rodziny, ale najmłodsi na pewno będą tu wręcz szaleć. Tworzenie zamków z piasku, fortec, czy też innych ciekawych budowli, to tylko cząstka ich aktywności w owym miejscu.

6. Żuławska Kolej Dojazdowa

To idealna atrakcja dla wszystkich milusińskich, których fascynują pociągi. Podróż takim pociągiem wśród pięknych widoków to coś, czego bardzo długo nie zapomną.

Adres: Morska 2

7. Muzeum Bursztynnictwa

To idealne miejsce dla dzieci nie tylko do zwiedzania, ale przede wszystkim do nauki, gdyż mogą tam poznać historie bursztynowego szlaku i wielu innych ciekawych rzeczy związanych z tym tematem.

Adres: Gdańska 64A