10 najlepszych burgerowni w Solinie

burgery solina

Solina to wieś znajdująca się w województwie podkarpackim, która przyciąga wielu turystów ze względu na swoje położenie w pobliżu Jeziora Solińskiego i wielu innych atrakcji.

Gdzie wybrać się na burgera w Solinie i okolicy? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Karmnik

Karmnik to burgerownia, która może poszczycić się nie tylko ogromnymi i efektownymi burgerami, ale przede wszystkim znakomitym smakiem, który zapewniają świeże produkty.

2. Smaczna Szopa Pizza & Burger

Smaczna Szopa Pizza & Burger to miejsce, w którym można zamówić zarówno tradycyjną włoską pizzę na cienkim cieście, jak i burgery wołowe z dużą ilością dodatków i sosów do wyboru.

3. Nienażarty

Nienażarty w Solinie to miejsce, gdzie robione są burgery mające już niemal status kultowych. Soczysta wołowina połączona z różnorodnymi warzywami i sosami o różnym stopniu ostrości usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

4. Sztygarka Hetmańska

Sztygarka Hetmańska w Solinie to malowniczo położona restauracja, która przyciąga fanów burgerów w amerykańskim stylu. W zestawie podawane są z karbowanymi frytkami.

5. Sami Swoi

to niewielka knajpka, w której można zjeść zarówno grillowanego łososia w ziołach, jak i tradycyjnego burgera z bułce z sezamem i z wysokiej jakości wołowiną.

6. Summer Burger

Summer Burger to knajpa, której założyciele inspirują się ideologią slow food. Produkty do burgerów są dobierane bardzo starannie i pochodzą od lokalnych dostawców, co wpływa na ich znakomity i intensywny smak.

7. Gastro Buła

Gastro Buła w pobliskim Polańczyka to miejsce, w które zdecydowanie warto się wybrać z Soliny. Serwowane są tutaj rozmaite zapiekanki, a przede wszystkim burgery wołowe z serami pleśniowymi i różnymi warzywami.

8. Róża Wiatrów

Róża Wiatrów to miejsce, w którym można skosztować znakomitej dziczyzny, a także burgerów wołowych z dużą ilością dodatków i sosów do wyboru.

9. Tawerna Pod Żaglami

Tawerna Pod Żaglami to pięknie położony lokal z atrakcyjnym widokiem, gdzie serwowane są chrupiące burgery w mięsem wołowym. W zestawie można zamówić również frytki pieczone w piecu.

10. Loft 18

Loft 18 Restauracja oferuje klientom bardzo dobrze wypieczone burgery wołowe z dodatkiem soczystych warzyw, serów i sosów. W zestawie można również zamówić rumiane frytki.

Czytaj dalej: Gdzie dobrze zjeść w Solinie

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.