10 najlepszych lokali serwujących burgery w Kudowie-Zdroju

burgery kudowa-zdrój

Kudowa-Zdrój to niezwykle piękne miejsce, które co roku przyciąga do siebie wielu zaciekawionych tym miejscem turystów. To istna masa wspaniałych zabytków, jak i również godnych odwiedzenia miejsc, które są istną dumą tego miasta. Ale Kudowa to również miasto, gdzie można naprawdę dobrze zjeść. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się podawane w znajdujących się tam lokalach burgery. Dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z tymi najlepszymi lokalami, gdzie każdy pasjonat hamburgerów znajdzie coś dla siebie.

1. Restauracja Retro

Pierwszym lokalem, który słynie z serwowania burgerów na terenie Kudowy-Zdrój, jest „Restauracja Retro”. To niezwykle eleganckie miejsce zarówno od zewnątrz, jak i również wewnątrz. Ale to, co je szczególnie wyróżnia, to przepyszne hamburgery, które zachwycają każdego klienta, który ich skosztuje. To bezapelacyjnie miejsce warte polecenia, gdyż wiele osób uważa ten właśnie lokal, za najlepszy na terenie całego miasta.

2. FoodPark

Kolejne miejsce bezsprzecznie warte polecenia w Kudowie, to “FoodPark”. Znakomita obsługa, przystępne ceny, no i oczywiście te burgery. Burgery, które robią ogromną robotę. Zarówno pod kątem wielkości, jak i również rzecz jasna pod kątem smaku. Kto wybierze tę opcję, to żałował na pewno nie będzie.

3. Czeska Restauracja Zdrojowa

Innym wartym polecenia miejscem na terenie Kudowy jest „Czeska Restauracja Zdrojowa”. To niesamowicie klimatyczny lokal, którego klimat czuć już chwilę po przekroczeniu progu tego miejsca. Nie da się oczywiście nie zwrócić uwagę na to, jak pysznych burgerów można tu zasmakować, co bezapelacyjnie jeszcze mocniej utwierdza w przekonaniu, że to idealne miejsce na burgerowy posiłek dla każdego.

4. Wypoczęty Wół Steakhouse

Ta niezwykle urokliwa nazwa zdecydowanie dodaje temu miejscu dużego uroku. Ale to tylko cząstka tego, co czeka tam na każdego klienta. Podstawa, to przede wszystkim fantastyczne burgery, z jakich owy lokal bezapelacyjnie słynie. Wspaniała obsługa, szybkie przygotowanie. Absolutnie warto tu zajrzeć na degustację.

5. Bar Edi

Mały, ale niezwykle klimatyczny bar, który jednak ma sporo klientów, którzy zachwycają się tamtejszymi burgerami. Urokliwa okolica, miła obsługa, duże świetnie doprawione burgery. Nic tylko przyjść i smakować. Bezapelacyjnie warto.

6. Uliczny Burger

Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce, gdzie na świeżym powietrzu można zasmakować wielu przepysznych, ale i jednocześnie sporych burgerów. To jednocześnie miejsce, które szczególnie cieszy się zainteresowaniem turystów, na co rzecz jasna ma wpływ jego lokalizacja. Zdecydowanie warto.

7. Mamacita

Dla wielu mieszkających w Kudowie osób, jak i również coraz większego grona przybywających do tego pięknego miasta turystów, jest to najlepsza “uliczna knajpa”, która serwuje znakomite hamburgery. Jak na dosyć mały “lokal” posiadają dosyć spore menu, dlatego każdy burgerowy pasjonat oczywiście znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony tymi znakomitymi smakami, jakie to miejsce zapewnia.

8. Zapiekanecki Pizza&Pub

Wydawać by się mogło, że w takim miejscu ciężko będzie dostać jakiegokolwiek burgera, ale okazuje się, że robią jedne z lepszych na terenie całego miasta. Kto jeszcze tam nie był, to zdecydowanie ma czego żałować, jak i również co nadrabiać.

9. Cudova Bistro

To kolejne z miejsc zdecydowanie wartych polecenia w kwestii burgerów na terenie Kudowy. Piękna okolica, niezwykle urokliwe wnętrze, jak i również wiele przepysznych mięsnych burgerów. To wszystko robi ogromne wrażenie.

10. Bistro Za Rogiem

Kolejny z małych, ale przy tym niezwykle klimatycznych lokali, gdzie można zjeść naprawdę dobrego burgera.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.