10 najlepszych lokali z burgerami w Kielcach

burgery kielce

Kielce to zdecydowanie jedno z najbardziej znanych miast na terenie całej Polski. To masa wielu pięknych historycznych zabytków doskonale opisujących historię tego miasta, którą turyści chcą poznawać z największą przyjemnością. Ale Kielce to nie tylko historia. Kielce to również miasto, które słynie z masy lokali, gdzie serwowane są przepyszne hamburgery, które są ulubionym daniem tysięcy ludzi na całym świecie. Dlatego też, zdecydowanie warto zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Bobby Burger

To jedno z najbardziej znanych miejsc w Kielcach serwujących wyśmienite hamburgery. Gdy dodamy do tego znakomitą lokalizację, jak i również przemiłą obsługę, to otrzymujemy mieszankę wybuchową.

2. Face Burger

Innym miejscem niewątpliwie wartym polecenia w Kielcach pod kątem burgerów, jest „Face Burger”. Klienci chwalą to, w jaki sposób są one przygotowywane i fakt, że są one wyśmienicie doprawiane, co jeszcze bardziej dodaje im smaku ogólnego.

3. Bó Burger and Fries

To kolejny lokal zdobywający coraz to większe uznanie wśród klientów. Wyśmienity burger i przepyszne frytki sprawiają, że każdy z klientów wraca do tego miejsca bardzo szybko i z największą przyjemnością.

4. Burger&Co

Wielu miejscowych uważa ten lokal za najlepszy w kwestii serwowanych burgerów. Na swoją wysoką opinię zapracował on wyśmienitą atmosferą, klimatycznym wystrojem, no i oczywiście magicznym smakiem hamburgerów.

5. Take a burger

To knajpa, która nie należy do tych największych, ale w kwestii smaku, to już zdecydowana czołówka. Tu nie liczy się wielkość, tylko jakość. A to sprawia, że klientów owy lokal ma coraz więcej.

6. Burger King Echo

Kolejny z lokali wartych polecenia w Kielcach. Doskonała obsługa i niezwykle klimatyczne wnętrze robią świetny wstęp, a finałem są doskonałe serwowane tam burgery.

7. Rocket Food Truck

Jeden z absolutnych topów w burgerowej kwestii w Kielcach. Tam po prostu trzeba być przynajmniej raz w życiu. Każdy wychodzący klient, jest wręcz zachwycony, a to już dużo mówi o tym właśnie miejscu.

8. Rocket Team

To lokal serwujący jedne z największych burgerów na terenie całego miasta. Swoją wielkością zaskakują niejednego klienta, a jak dodamy znakomity smak, to staje się to miejsce konieczne do odwiedzenia.

9. Dom Strawy

Lokal niewielki, ale bardzo klimatyczny. Klienci zachwalą przemiłą obsługę, która dodaje jeszcze więcej kolorytu temu miejscu.

10. Przystanek Ameryka

Doskonałe połączenie frytek ze znakomitymi burgerami. Kto tu jeszcze nie był, to koniecznie powinien to naprawić i koniecznie się tu pojawić. Absolutnie warto.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.